!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Vinařství Kovacs Novosedly - za vínem na kole
Gurmánská turistika

Vinařství Kovacs Novosedly - za vínem na kole

Vinařství Kovacs se nachází na okraji jedné z nejstarších, historicky nejvýznamnějších a rozlohou vinic jednou z největších vinařských obcí Jižní Moravy, Novosedly. Poznejte krásu moravských vinařských stezek!
Vinařství Kovacs Novosedly je malé vinařství rodinného typu, se sídlem v obci Novosedly, v mikulovské vinařské podoblasti na jižní Moravě. Vinařství navazuje na dlouholetou rodinnou tradici pěstování révy vinné a výroby špičkových vín zaměřených na originální původ. 

Členové našeho týmu vás ochotně seznámí s moravskou vinařskou kulturou, provedou degustací a především se rádi pochlubí plody své práce – kvalitními víny z produkce Vinařství Kovacs. Během pěkného počasí je zde možnost příjemného posezení se skleničkou vína na letní terase přímo před vinařstvím.

Novosedly - Nový Přerov, křižovatka moravských vinařských stezek i stezek většího přesahu (Cyklistická stezka Brno - Vídeň, Greenways Praha - Vídeň).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí