Úvod > Co chcete dělat? > Adventure Putting Golf Nový Přerov
Zážitky

Adventure Putting Golf Nový Přerov

Nově vybudovaný Adventure Putting Golf v Novém Přerově na jižní Moravě se nachází v prostorách zahrady a dvoru staré usedlosti na strategickém místě v rozvíjející se vinařské obci, která leží na hranicích s Rakouskem.

Adventure Putting Golf je klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure Golf společného s minigolfem. Zapomeňte však na šedivý eternit. Hřiště tvoří 18 jamek na velmi kvalitní umělé trávě pro golf. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, kameny, písečné bunkry – tedy stejně jako u golfu.

Adventure Golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách. Hraje se golfovými holemi určenými k puttování a golfovým míčkem. Zažijete při něm spoustu legrace a probudí ve vás skrytou soutěživost a talent, který můžete dále rozvíjet. Zapůjčení hole a míčků je zahrnuto ve vstupném.

Nový Přerov leží asi 10 km od Mikulova, do 10 km Pasohlávky, ATC Merkur, Aqualand Moravia. Do 25 km se nachází další skvosty jižní Moravy, jako jsou města Lednice a Valtice, Lednicko-valtický areál UNESCO. Obcí prochází šest cyklostezek, které vás přivedou až k Adventure Putting Golfu, pokud přijedete na kole nebo in-line bruslích. Autem je nejsnažsí cesta z Novosedel a pak směr na Nový Přerov.

Provozovatel

Tomáš Stibor

Nový Přerov 95
691 81 Nový Přerov
Tel.:
+420 602 764 708
Email:
golfcafe@post.cz
WWW:
www.golfcafe.cz
GPS:
48,805844 16,492300
 
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Snížená cena: 75 Kč

Rodinné vstupné: 290 Kč

Poznámka:

Dospělá osoba: 100 Kč/osoba/1 hodina. Děti do 100 cm zdarma, děti od 100 cm do 140 cm: 75 Kč. Studenti a senioři nad 60 let: 75 Kč. Rodinné vstupné: 290 Kč (2 dospělé osoby a 2 děti do 140 cm). Celodenní vstup na golfové hřiště 300 Kč/den/1 dospělá osoba. Možnost pronájmu celého areálu.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Novosedly Vinofol

Vinařství Novosedly Vinofol

Novosedly, Jihomoravský kraj
Vinařství Kňourek

Vinařství Kňourek

Březí, Jihomoravský kraj