!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Jezdecká škola a pony škola Praha 7 na Císařském ostrově
Letní sporty

Jezdecká škola a pony škola Praha 7 na Císařském ostrově

Na Císařském ostrově v Praze 7 se nachází jezdecký areál s venkovní jízdárnou a halou. Ačkoliv se areál nachází v těsné blízkosti centra města, v okolí naleznete krásnou přírodu a klidné prostředí s kulisou Trojského zámku, zoologické zahrady a Stromovky.
Jen pár desítek metrů od jízdárny je přístaviště parníků. Dobrou dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou zajišťuje také autobusová linka č. 112 jezdící v krátkých intervalech od stanice metra „C“ – Nádraží Holešovice k zoologické zahradě.

Díky zmíněné jezdecké hale je zde možné jezdit za jakéhokoliv počasí. V zimním období má doprovod žáků možnost sledovat jezdecký výcvik z vyhřívané prosklené místnosti, z níž je možné projít přímo do zdejší restaurace s bohatým občerstvením. Při příznivých podmínkách probíhá jezdecký výcvik na venkovní jízdárně.

V areálu je k dispozici překážkový materiál i drezurní obdélník. Výcvik probíhá výhradně pod vedením zkušených instruktorů s příslušnou licencí České jezdecké federace. Jezdecké lekce jsou přizpůsobeny schopnostem i věku jezdců. Jezdit mohou děti již od 3 let! Díky kvalitním školním koním si zde přijdou na své jak začátečníci, tak pokročilí jezdci se zájmem o jezdecký sport. K dispozici zde mají veškeré sociální zázemí (WC, šatny, sprchy). Dále je zde možné zapůjčit si jezdeckou helmu či bezpečnostní vesty.

Pro zájemce jízdárna nabízí výhodné permanentky na 10 lekcí (platí dva měsíce), dárkové poukazy na 0,5 hodiny, hodinu nebo 10 hodin, ale také speciální vánoční poukazy s akční cenovou nabídkou.
Zobrazit více

Provozovatel

Jezdecká škola a pony škola Praha 7

Císařský ostrov 1098
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 603 174 039
Email:
jezdeckaskolaprah...
WWW:
www.jezdeckaskola...
WWW:
https://www.faceb...
GPS:
50,112923 14,417493
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 7
 

Vstupné

Poznámka:Dospělý lekce 50 min. - 800 Kč, dospělý lekce 30 min. - 450 Kč, vyjížďka do Stromovky s instruktorem 50 min. - 1000 Kč.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Art&Food Zoona

Art&Food Zoona

Praha 7, Praha
Camp Sokol Troja

Camp Sokol Troja

Praha 7, Praha