!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sportcentrum Troja – beach volejbal u vody, půjčovna lodí i bruslí
Letní sporty

Sportcentrum Troja – beach volejbal u vody, půjčovna lodí i bruslí

Sportujte a relaxujte v Troji – přijďte si s přáteli zahrát beach volejbal přímo na břehu Vltavy v přírodním prostředí Troji. Sportcentrum Troja dále nabízí půjčení in-line bruslí a širokou škálu kajaků, kanoí i raftů.

Beach volejbalový kurt je součástí areálu Sportcentrum Troja, který zahrnuje i půjčovnu kajaků a kanoí, půjčovnu inline bruslí a koloběžek, a občerstvení s vlastní pláží.

Na břehu Vltavy v přímé blízkosti trojského slalomového areálu nabízí Sportcentrum Troja k zapůjčení širokou škálu kajaků, kanoí i raftů renomovaných výrobců. Díky unikátní lokalitě můžete vyrazit na pohodovou projížďku na klidné vodě, ale také na adrenalinový sjezd peřejí a valců umělého kanálu.

In-line kolečkové brusle můžete prohnat na 7km dlouhé stezce lemující pravý břeh Vltavy. Stezka se vyznačuje kvalitním povrchem a malebnou scenérií podél pražské Zoo a Podhoří. K dispozici jsou kvalitní brusle značky Tempish ve špičkovém stavu v pánském, dámském i dětském provedení. V nabídce nechybí ani veškeré příslušenství včetně chráničů a přileb.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí