!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > River Camping Prague v Troji
Ubytování

River Camping Prague v Troji

River Camping se nachází na břehu Vltavy, v zeleném pásu, který se táhne podél řeky. Jeho poloha poskytuje velmi dobré spojení s centrem Prahy. Botanická zahrada a Zoo jsou vzdálené jen 1 km. V blízkosti kempu je několik stezek pro jízdu na kolech a kolečkových bruslích.
River Camping Prague nabízí místa jak pro stany, tak karavany. Ubytovat se však můžete také v chatičkách. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu, restaurace (Loděnice – 150 metrů), obchod s jídlem a pitím, půjčovna kol či lodiček, nebo veškeré sanitární zařízení.

Z kempu budete mít blízko ke všem památkám v Praze, dále si u nás můžete užít jízdu na kajaku, kánoi nebo rafting a mnoho dalších aktivit.

River Camping nemá uliční ani domovní označení, ale je snadné se sem dostat podle navigančních cedulí nebo prostě najít smartfonem na Googlu a spustit si navigaci. Nejbližší pojmenovaná ulice je Povltavská. Sem se dostanete z hlavní silnice v ulici Pod Lisem (kde jezdí tramvaje a autobusy). Po odbočení z hlavní jeďte stále rovně, minete kruhový objezd a asi 500 m za ním se kemp nachází.
 

Sprchy a toalety

Sociální zařízení jsou umístěna u recepce. Každý modul má standardní sociální zařízení, umyvadla, sprchy s teplou a studenou vodou. Sprcha s teplou vodou je zdarma.
Pračka je k dispozici u recepce.
 

Gril a ohniště

Několik kempovacích míst je vybaveno venkovním krbem a grilem, dřevo je k dispozici na recepci. Pokud si přejete mít místo s venkovním krbem, rezervujte prosím předem.
 

Pečivo

Čerstvé rohlíky / chléb k snídani jsou dováženy na základě vaší objednávky každé ráno na naší recepci! Objednávejte prosím o den dříve do 20:00. Následující den od 8.00 si můžete na recepci vaše čerstvé pečivo.
 

Půjčovna kol

Nabízíme několik kol k pronájmu k projížďce po Praze a okolí. Pokud si přejete půjčit kolo, doporučujeme, abyste nás předem informovali.


Wi-Fi

V areálu kempu je zdarma dostupná Wi-Fi síť.
 

Doplňkový prodej

Na recepci si můžete koupit občerstvení, studené nápoje, mapu a listky na MHD.


Restaurace

V okolí je několik restaurací a výčepů: česká a mezinárodní kuchyně v restauraci Loděnice vzdálené 150 m nebo italské kuchyni v restauraci Del Corso vzdálené 500 m.
 

Pronájem kanoí

V nedaleké půjčovně vodních sportů si můžete pronajmout kánoe, kajaky a rafty a užít si peřeje kanoistické dráze řece na Vltavě.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí