Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > River Camping Prague v Troji
Ubytování

River Camping Prague v Troji

River Camping se nachází na břehu Vltavy, v zeleném pásu, který se táhne podél řeky. Jeho poloha poskytuje velmi dobré spojení s centrem Prahy. Botanická zahrada a Zoo jsou vzdálené jen 1 km. V blízkosti kempu je několik stezek pro jízdu na kolech a kolečkových bruslích.
River Camping Prague nabízí místa jak pro stany, tak karavany. Ubytovat se však můžete také v chatičkách. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu, restaurace (Loděnice – 150 metrů), obchod s jídlem a pitím, půjčovna kol či lodiček, nebo veškeré sanitární zařízení.

Z kempu budete mít blízko ke všem památkám v Praze, dále si u nás můžete užít jízdu na kajaku, kánoi nebo rafting a mnoho dalších aktivit.

River Camping nemá uliční ani domovní označení, ale je snadné se sem dostat podle navigančních cedulí nebo prostě najít smartfonem na Googlu a spustit si navigaci. Nejbližší pojmenovaná ulice je Povltavská. Sem se dostanete z hlavní silnice v ulici Pod Lisem (kde jezdí tramvaje a autobusy). Po odbočení z hlavní jeďte stále rovně, minete kruhový objezd a asi 500 m za ním se kemp nachází.
 

Sprchy a toalety

Sociální zařízení jsou umístěna u recepce. Každý modul má standardní sociální zařízení, umyvadla, sprchy s teplou a studenou vodou. Sprcha s teplou vodou je zdarma.
Pračka je k dispozici u recepce.
 

Gril a ohniště

Několik kempovacích míst je vybaveno venkovním krbem a grilem, dřevo je k dispozici na recepci. Pokud si přejete mít místo s venkovním krbem, rezervujte prosím předem.
 

Pečivo

Čerstvé rohlíky / chléb k snídani jsou dováženy na základě vaší objednávky každé ráno na naší recepci! Objednávejte prosím o den dříve do 20:00. Následující den od 8.00 si můžete na recepci vaše čerstvé pečivo.
 

Půjčovna kol

Nabízíme několik kol k pronájmu k projížďce po Praze a okolí. Pokud si přejete půjčit kolo, doporučujeme, abyste nás předem informovali.


Wi-Fi

V areálu kempu je zdarma dostupná Wi-Fi síť.
 

Doplňkový prodej

Na recepci si můžete koupit občerstvení, studené nápoje, mapu a listky na MHD.


Restaurace

V okolí je několik restaurací a výčepů: česká a mezinárodní kuchyně v restauraci Loděnice vzdálené 150 m nebo italské kuchyni v restauraci Del Corso vzdálené 500 m.
 

Pronájem kanoí

V nedaleké půjčovně vodních sportů si můžete pronajmout kánoe, kajaky a rafty a užít si peřeje kanoistické dráze řece na Vltavě.

Světový pohár ve vodním slalomu v pražské Troji 2023

Ani v letošním roce nebude chybět Světový pohár ve vodním slalomu v pražské Tróji.
Praha 7, Praha

Matějská pouť 2023 v Praze

Matějská pouť se koná v areálu Výstaviště Praha od 25. 2. do 10. 4. 2023, kde na vás čekají tradiční i nové zahraniční atrakce. Pobavíte se na centrifuze, ve strašidelném zámku, domě smíchu, u střelnic, na kolotočích, houpačkách, skákacích hradech, houpacích lodích nebo na lochnesce.
Praha 7, Praha

Metronome Prague 2023 – hudební festival v Praze

Fanoušci dobré a progresivní muziky si už nyní mohou poznamenat termín, kdy se uskuteční šestý ročník festivalu Metronome. Příští Metronome Prague tedy proběhne, a věříme, že s plnou parádou, 22. – 24. června.
Praha 7, Praha

Masopustní masky z papírmaše

Připravte se na Masopust u nás na Střídačce. Technikou papírmaše, tedy zpracováním starého papíru, budeme vytvářet barevné masky, díky kterým budete letos v průvodu nepřehlédnutelní.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Sportcentrum Troja – beach volejbal u vody, půjčovna lodí i bruslí

Sportujte a relaxujte v Troji – přijďte si s přáteli zahrát beach volejbal přímo na břehu Vltavy v přírodním prostředí Troji. Sportcentrum Troja dále nabízí půjčení in-line bruslí a širokou škálu kajaků, kanoí i raftů.
Praha 7, Praha

Slalomový kanál v Troji – divoká voda v centru Prahy

Divokou vodu si můžete užít také v Praze, a to na slalomovém kanále v Troji, kterou provozuje oddíl USK Praha. Obtížnost dráhy je klasifikovaná jako WW III-IV. Sjeďte si peřeje na kterých cvičí naši olympionici a mistři světa!
Praha 7, Praha

Vila Nad Kazankou v Troji

Vilu v ulici Nad Kazankou v Troji si na začátku třicátých let dvacátého století postavil významný pražský stavitel Eduard Viktora. Již několik desítek let slouží jako residence brazilského velvyslance.
Praha 7, Praha

Scéna pod otevřeným nebem – Containall v pražské Stromovce

Po pěti letech se scéna pod otevřeným nebem přesouvá z Malé Strany na nové místo – do Stromovky!
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Camp Sokol Troja

Kemp Sokol Troja poblíž Zoo Praha je v provozu již od šedesátých let minulého století. Jedná se tedy o kemp s dlouhou historií, kvalitním zázemím a službami.
Praha 7, Praha

Griloviště na Výstavišti

Vůně grilovaných dobrůtek, přátelský pokec s přáteli a nádherná zeleň všude okolo. Nezní to báječně? Tohle všechno (a dokonce i mnohem víc) si můžete dopřát na jednom z nejnovějších piknikových míst v Praze, na holešovickém Výstavišti.
Praha 7, Praha

Hotel Expo v Praze

Hotel Exo se nachází přímo v sousedství pražského Výstaviště a Tipsport Arény.
Praha 7, Praha

Vinotéka sv. Kláry v trojské botanické zahradě

Vinotéku sv. Kláry najdete v areálu Ornamentální zahrady na místě bistra. Kromě vína z vinice sv. Kláry zde čeká hosty i další občerstvení – horké a studené nápoje, sýrové a uzeninové talíře a sezónní obložené chleby.
Praha 7, Praha