Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Jezdecká škola Pony Praha
Poník Dona
Letní sporty

Jezdecká škola Pony Praha

Jízdy na ponících v Praze na Císařském ostrově pro děti od 3 let. Individuální výukové hodiny – jednorázové lekce a jezdecké kurzy, kurzy drezury a parkuru.
Nabízíme výuku na vysoce kvalitních ponících, vyjížďky do Stromovky a okolí a krátké projížďky pro nejmenší. Výuka je možná i v anglickém jazyce.

Můžete si přijít odpočinout při procházce Stromovkou či cestě ze ZOO a na hodinu dítě svěřit do rukou kvalifikovaných odborníků, kteří začátečníky povedou prvními kontakty s poníkem, projdou s ním některé lehké prvky péče – čištění, sedlání, komunikaci a samozřejmě samotnou jízdu.
 

Provozovatel

Pony Praha

Císařský ostrov
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 605 258 020
Email:
info@ponypraha.cz
WWW:
www.ponypraha.cz
GPS:
50,111928 14,416422
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 600 Kč

Snížená cena: 500 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Valentýn v Zoo Praha

Víkend 12. a 13. února 2023 patří zamilovaným. Využijte jedinečnou možnost poznat tajnosti zvířecí lásky během speciálních komentovaných krmení a setkání Na pozorné posluchače čekají drobné odměny.
Praha 7, Praha

Den otevřených dveří – vodní elektrárna Brandýs nad Labem

Nejmodernější technologie i unikátní stroje ze 30. let minulého století můžete vidět ve vodní elektrárně v Brandýse nad Labem. Chcete vidět, jak funguje vodní elektrárna? Pak máte jedinečnou možnost v sobotu 11. února od 10 do 15 hodin. Připravili jsme pro vás Den otevřených dveří.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj

Valentýnský běh v Praze 2023

Další ročník Valentýnského běhu klepe na dveře! I letos se Stromovkou proběhnou všichni zamilovaní. Vezměte svou drahou polovičku, kamarády či rodinné příslušníky a užijte si aktivní nedělní dopoledne spolu s námi.
Praha 7, Praha

Orchideje – Poklady Vietnamu v Botanické zahradě Praha

Každoroční březnová výstava orchidejí v botanické zahradě se opět vrací. Začne 3. března a zaměří se na rostlinné bohatství Vietnamu. Ten je totiž z pohledu orchidejí skutečnou pokladnicí světa. Dosud zde bylo nalezeno přes 170 rodů těchto rostlin ve více než 1200 druzích.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Jezdecká škola a pony škola Praha 7 na Císařském ostrově

Na Císařském ostrově v Praze 7 se nachází jezdecký areál s venkovní jízdárnou a halou. Ačkoliv se areál nachází v těsné blízkosti centra města, v okolí naleznete krásnou přírodu a klidné prostředí s kulisou Trojského zámku, zoologické zahrady a Stromovky.
Praha 7, Praha

Trojská lávka přes Vltavu na Císařském ostrově

Trojská lávka je ocelová lávka přes Vltavu mezi pražskou čtvrtí Troja a Císařským ostrovem. Slouží chodcům i cyklistům, kterým usnadňuje cestu směrem ze Stromovky do Troje, či obráceně. Je čtyři metry široká a v případě nutnosti po může řeku překonat i sanitka.
Praha 7, Praha

Buštěhradská dráha

Rozvoj těžby uhlí na Kladensku v 19. století vyvolal požadavek nahradit koněspřežnou dráhu výkonnějším dopravním prostředkem. Proto byla roku 1852 založena Buštěhradská železniční společnost, která od 1. ledna 1855 obdržela koncesi k provozování parostrojní železnice.
Praha 6, Praha

Císařský ostrov – největší pražský ostrov

Císařský ostrov leží na Vltavě na pěší trase ze Stromovky do Troje. Na ostrov vedou tři mosty a lávka.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Art&Food Zoona

Street Food v prostorách bývalého Trojského pivovaru vhodné pro rodiče s dětmi, cyklisty, bruslaře, ale i pěší, kteří chtějí ochutnat dobré jídlo, lehnout si do naší houpací sítě, zahrát si fotbálek, vypustit děti do koutku a sledovat, jak na odrážedlech nadšeně brázdí areálem.
Praha 7, Praha

Restaurace Gaston v Zoo Praha

Restaurace Gaston prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Její plocha se významně zvětšila, součástí je také cukrárna a gril.
Praha 7, Praha

River Camping Prague v Troji

River Camping se nachází na břehu Vltavy, v zeleném pásu, který se táhne podél řeky. Jeho poloha poskytuje velmi dobré spojení s centrem Prahy. Botanická zahrada a Zoo jsou vzdálené jen 1 km. V blízkosti kempu je několik stezek pro jízdu na kolech a kolečkových bruslích.
Praha 7, Praha

Vinotéka sv. Kláry v trojské botanické zahradě

Vinotéku sv. Kláry najdete v areálu Ornamentální zahrady na místě bistra. Kromě vína z vinice sv. Kláry zde čeká hosty i další občerstvení – horké a studené nápoje, sýrové a uzeninové talíře a sezónní obložené chleby.
Praha 7, Praha