!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Art&Food Zoona
Gurmánská turistika

Art&Food Zoona

Street Food v prostorách bývalého Trojského pivovaru vhodné pro rodiče s dětmi, cyklisty, bruslaře, ale i pěší, kteří chtějí ochutnat dobré jídlo, lehnout si do naší houpací sítě, zahrát si fotbálek, vypustit děti do koutku a sledovat, jak na odrážedlech nadšeně brázdí areálem.
Art and food ZOOna je unikátní koncept výstavních a prodejních ploch, který se nachází ve dvoře bývalého Trojského pivovaru v sousedství Trojského zámku a Zoologické zahrady (vstup naproti spodnímu parkovišti ZOO). Na cca 2500m2, z nichž polovina je zastřešená, naleznete příjemné industriální místo k odpočinku, kde se prolíná kvalitní gastronomie s kulturou, zábavou a uměním.

Můžete se těšit na několik zástupců světové kuchyně – italská, asijská, japonská, jihoamerická, americká, ale i české klasiky z grilu a spousty dalších. O pivo se bude starat rodinný pivovar Dachovar, o víno vinařství Kubík a o ostatní nápoje druhý vícemistr baristiky Petr Hübl (latté art, "opravdové" domácí limonády, koktejly aj.)

Pro děti máme dětský koutek, pro ty starší fotbálky a AIR hokej.
Zobrazit více

Provozovatel

Art&Food ZOOna

U Trojského zámku 4/1
171 00 Praha 7
Tel.:
+420 739 437 216
Email:
streetfood@afzoon...
WWW:
www.zoone.cz
GPS:
50,114887 14,411090
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 7
 

Časová náročnost

2,0 hodiny