!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Vozovna ve Stromovce
Gurmánská turistika

Restaurace Vozovna ve Stromovce

Zahradní restaurace Vozovna Stromovka se nachází v prostoru Královské obory Stromovka v Praze 7. Své prostory ji propůjčila původní vozovna tramvají, která zde stála až do 30. let minulého století.
Na původní architekturu moderně navázala zrekonstruovaná část restaurace kde je možné využit i prostorné zahrádky nebo terasu pohodlně dostupná přímo z restaurace s příjemným výhledem do zeleně. Přímo u restaurace je pro nedočkavce zřízen stánek s rychlým občerstvením, kde je možné zakoupit nápoje a drobné občerstvení k zakousnutí.

V restauraci se pořádá mnoho rozličných gastronomických akcí, při nichž je možné ochutnat různé výrobky nejen ze zdejší udírny, ale i mořské plody, francouzská vína i znamenité cukrářské výrobky.

Restaurace Vozovna ve Stromovce je vhodná pro jakékoliv firemní i soukromé akce, večírky, svatby nebo grilovací párty. Vzhledem k poloze, zde není omezení otevírací dobou a v případě hlučnějších tanečních večírků se není nutné obávat rušení nočního klidu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí