Úvod > Co chcete dělat? > Grilování na lodi v Praze
Gurmánská turistika

Grilování na lodi v Praze

K letnímu počasí patří bezesporu voda a grilování. Proč oboje nespojit a nevyrazit s rodinou či přáteli na soukromou plavbu Prahou s grilováním. Na tento neopakovatelný zážitek jistě nikdo ze zúčastněných jen tak nezapomene. Menší rodinná oslava, či velká firemní plavba? Každý si to jistě zamiluje.
Pro každého pasažéra bude připravena kombinace hovězího, vepřového a kuřecího masa spolu s grilovanou zeleninou a čerstvým pečivem. Výběr masa lze blíže specifikovat a různě kombinovat. Tato varianta je vhodná i jako doplněk ke standardnímu rautu a stane se z ní pomyslná třešnička na dortu.

Grilovat lze na soukromé plavbě již od dvou osob, ale je také možné okořenit vaši firemní párty přípravou selátka, vepřové kýty či grilovaných kuřat na přenosném rožni. Během plavby po řece Vltavě se můžete nejen kochat majestátným výhledem na pražské památky, ale můžete se zabavit například uspořádanou diskotékou či zábavným karaoke.

Trasa i délka plavby lze jakkoli upravovat přesně podle vašich přání a požadavků. Griluje se za každého počasí a v jakémkoli ročním období. Není vyjímkou ani grilování na parníku v prosinci.
Zobrazit více

Provozovatel

Plavbomat.cz

Na Kampě 453/5
Malá Strana
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 604 555 722
Email:
info@plavbomat.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.plavbomat.cz
GPS:
50,086254 14,408361
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Poznámka:cena se stanovuje individuálně dle vašich požadavků.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny