!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Kampa Park
Gurmánská turistika

Restaurace Kampa Park

Obklopte se šuměním Vltavy a dopřejte si gurmánské zážitky s jedinečným výhledem na Karlův most… Zdejší kulinářské umění stojí na dvou základních stavebních kamenech – kvalitních surovinách a správné inspiraci.
V restauraci Kampa Park ochutnáte vynikající rybí i masové speciality, lahodně se snoubící s prémiovými víny v nezapomenutelné atmosféře stylové restaurace s výhledem na Karlův most.
 
Podle nálady si můžete vybrat místa na kryté či otevřené terase, útulnou a členěnou hlavní restauraci nebo kouzelný Benátský balkonek. Těšit se můžete na perfektně nazdobené a špičkově připravené ryby a maso i profesionální obsluhu. V nabídce je více než 150 druhů vín.

Pro rodiny s dětmi zde mají připravená dětská menu a nachystané židličky. Rádi vás tu přivítají i s vašimi čtyřnohými mazlíčky. Restaurace také disponuje soukromým parkovištěm, které je vám plně k dispozici. Stačí jen nahlásit váš vůz manažerovi restaurace.
Zobrazit více