Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Archibald U Karlova mostu
Ubytování

Hotel Archibald U Karlova mostu

Hotel Archibald U Karlova mostu se nachází na Malé Straně v historickém centru Prahy. Budete ubytováni jen pár kroků od slavného Karlova mostu, který je součástí Královské cesty – trasy, po které projížděli středověcí čeští panovníci ke korunovaci.
Hotel Archibald U Karlova mostu s celkovou kapacitou 43 pokojů nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích, čtyřlůžkových pokojích a nových pokojích v hotelové zahradě. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Výhled z našich klimatizovaných pokojů je z části na malebné náměstí Na Kampě, jehož vzhled vás přenese zpět do 16. století anebo se můžete kochat romantickým výhledem na Karlův most a Vltavu.

Prioritou hotelu je plně uspokojit všechny potřeby a přání klientů a nabídnout jim maximální pohodlí. Mezi nejdůležitější standardy hotelu Archibald U Karlova mostu patří: vynikající poloha hotelu v historickém centru Prahy, bezpečnost našich klientů, vysoce kvalitní ubytování, vysokorychlostní WiFi připojení k internetu zdarma a nonstop recepční služba.