Úvod > Co chcete dělat? > Bistrotéka Valachy ve Zlíně
Bistrotéka Valachy ve Zlíně
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Přiučte se kuchařskému umění od zkušených mistrů kuchařů, pekařů či cukrářů! Bistrotéka Valachy ve zrekonstruovaném Obchodním domě Zlín není jen místem, kde se výborně najíte, posedíte u dobrých drinků nebo koupíte prvotřídní „jedlé“ produkty. Nachází se zde také pravidelná Škola vaření.
Bistrotéka Valachy se nachází v nově zrekonstruovaném baťovském Obchodním domě v centru Zlína. Podnik je originální a na Moravě unikátní tím, že propojuje několik gastro provozů na jedno místě. Rozkládá se na dvou patrech obchodního domu na 800 metrech čtverečních s panoramatickým výhledem na Zlín.

Jádrem podniku je bistro restaurace s nabídkou snídaní, obědových menu a večeří, propojená s obchodem s vybranými produkty a vlastní pekárnou kvasového chleba. Klidnější posezení skýtá kavárna s cukrárnou a o patro níž je navíc Lounge Bar 1931 pro milovníky kvalitní barové kultury a originální kornuterii s nabídkou nejrůznějších slaných i sladkých pochutin s sebou v papírových kornoutech.


Kurzy vaření v Bistrotéce

Vybírat můžete z celé řady zajímavých témat v podání zkušených lektorů. Kapacita je omezena vždy na osm účastníků, aby byl zajištěn individuální přístup. Proto doporučujeme neváhat s rezervací, termíny se mohou rychle naplnit. Velký zájem je zejména o thajskou či italskou kuchyni či frgálovou manufakturu.

Kurzy se konají přímo v bistru ve druhém podlaží, kde vzniklo menší kuchyňské studio vybavené kvalitními spotřebiči značek Electrolux, ETA a Tescoma.
Zobrazit více

Provozovatel

Bistrotéka Valachy

nám. Práce 2523
760 01 Zlín
Tel.:
+420 577 055 444
Email:
info@bistrovalach...
WWW:
www.bistrovalachy.cz
WWW:
www.facebook.com/...
GPS:
49,222460 17,662183
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí