Úvod > Co chcete dělat? > Interhotel Zlín
Interhotel Zlín
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Interhotel Zlín

Interhotel Zlín (bývalý hotel Moskva) je ideální kongresové centrum se skvělou polohou přímo v centru Zlína. Nabízí mimořádný komfort moderních pokojů a špičkově vybavené konferenční i gastronomické zázemí.
Nově zrekonstruovaný hotel splňující přísné požadavky kategorie 4**** nabízí 2 kongresové sály a 5 salonků. Unikátní je také nabídka 3 restaurací, mezi něž patří například oblíbený irský Pub SteakHouse Legenda.

Hotel Zlín (bývalý Hotel Moskva) nabízí moderně zařízené pokoje v kategorii First Class v členění jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje twin s oddělenými postelemi, dvoulůžkové pokoje double se širokou postelí a business apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny Wi-Fi připojením i LAN připojením, automatickým detektorem kouře, vstupem do pokoje pomocí elektronického klíče, digitálním trezorem, minibarem, širokoúhlou LED TV, sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí jsou rovněž závěsy typu „black-out“ umožňující úplné zatemnění.

Steakhouse legenda
Skvělá atmosféra a výborné jídlo přesně tak, jak to máte rádi a jak jste u irských restaurací zvyklí.

Restaurace Bohémia
Restaurace Bohémia ve III.etáži nabízí široký výběr jídel a nápojů. Skvělé místo pro pořádání svateb, soukromých oslav a večírků.

Pizzerie & Bowling
Ve II. etáži se nachází oblíbená pizzerie s pestrou nabídkou italské kuchyně. Součásti pizzerie jsou 3 bowlingové dráhy.

Lobby Bar
Příjemné posezení v přízemí, skvělá káva, Wi-Fi internet. Ideální prostor propřátelská setkání, krátké obchodní schůzky nebo relax nad denním tiskem.

Provozovatel

Hotel Zlín (Interhotel Moskva)

náměstí Práce 2512
760 01 Zlín
Tel.:
+420 577 561 111
Tel.:
+420 734 200 126
Email:
recepce@hotelmosk...
WWW:
https://hotelmosk...
GPS:
49,221119 17,661234
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin