!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Griloviště na Výstavišti
Gurmánská turistika

Griloviště na Výstavišti

Vůně grilovaných dobrůtek, přátelský pokec s přáteli a nádherná zeleň všude okolo. Nezní to báječně? Tohle všechno (a dokonce i mnohem víc) si můžete dopřát na jednom z nejnovějších piknikových míst v Praze, na holešovickém Výstavišti.
Spousta zábavy, která nikdy nevyhasne

Jen pár minut chůze od tramvajové zastávky jsme pro vás připravili piknikový grilovací plácek. Najdete zde dva dvouplotnové elektrické grily, příjemné posezení se stoly a lavicemi i pítko. Pokud nebudete chtít, nemusíte si sebou nic nosit. V nedalekém Gastro pavilonu si můžete oproti vratné záloze vypůjčit grilovací potřeby i nakoupit suroviny ke grilování.

Kdyby vás grilování na chvíli omrzelo, tak hned naproti najdete nové lanové hřiště pro děti i fitness hřiště. Samozřejmostí je také veřejné WC, ke kterému je to jen pár kroků.

Jak na rezervaci grilu?
  • Až budete mít chuť grilovat, zarezervujte si datum, čas a gril na webu.
  • Před první rezervací se musíte na webu zaregistrovat.
  • Na telefon vám přijde SMS s pokyny k platbě a po zaplacení i aktivační kód.
  • Nejdříve 30 minut před začátkem grilování odešlete kód “ACTID“ na tel: +420 777 744 544, kdy ID je číslo vaší rezervace*.
Pronájem jedné plotny grilu stojí 99 Kč za hodinu.

Jak ovládat gril?
  • Po odeslání aktivačního kódu se na grilu rozsvítí tlačítko, kterým gril zapnete. Stejným tlačítkem můžete gril i vypnout.
  • Teplotu hlídat nemusíte, protože ta se udržuje automaticky.
  • Jakmile vyprší vaše rezervace, gril se sám vypne. Pokud chcete skončit dříve, odešlete deaktivační kód „DEACTID“, kdy ID je číslo vaší rezervace.
*sms jsou zpoplatněny dle operátora, neplatíte nic navíc.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 5. 2020