Úvod > Aktivity & akce > Akce > Kolo pro život - Trans Brdy České spořitelny 2019

Kolo pro život - Trans Brdy České spořitelny 2019

Kdy 20. červenec 2019 9:00 - 18:00 Sportovní akce
Závody horských kol pro pravé bikery, nesoutěžní cyklo vyjížďka i závody pro děti - prostě zábavný den s kolem pro celou rodinu. To je Kolo pro život, největší seriál závodů horských kol pro širokou veřejnost.
Profil a terén tratí vedených brdskými lesy dokonale prověří vaší kondičku a technické schopnosti, právem jsou Brdy označovány rájem bikerů z Prahy a okolí. Těšte se na technické i kořenové pasáže, pěkná stoupání i delší sjezdy, ale také na řadu rovinatých úseků s krásnými vyhlídkami po okolí, jakou je třeba vrch Babka. Trasy vedou převážně po lesních zpevněných cestách, některé úseky mohou být po zimě ještě podmáčené a kořeny klouzat. K dispozici jsou na trati 2 občerstvovací stanice.

Letošní novinkou je Active Tour segment, který bude na každém závodě označovat nejkrásnější místo trati. Až spatříte bannery Active Tour, zkuste aspoň na vteřinu zvolnit a vychutnat si výhledy kolem sebe, budou stát za to! Pokud budete mít čas, rozhlédněte se kolem sebe, projíždíte krásnými místy, vychutnejte si je.
 

Family trasa

Opačným směrem než závodníci se vydají pohodáři na nezávodní trase D – Family jízdě. Délka celé trasy je 17 km s minimálním převýšením 280 m. Vyjížďka vede nejprve po cyklostezce směrem k Praze, ve Všenorech překonává řeku, projede okrajem Černošic do Vonoklas a kolem Hradinovského kopce. Odtud se trasa stáčí zpět přes Černošice a po druhém břehu Berounky po cyklostezce se dostanete zpět do areálu. Většina tratě vede po asfaltu či zpevněných cestách. Na trati se nachází občerstvovací stanice Vojenských lesů a statků, kde si můžete odpočinout a načerpat síly. Doporučený věk děti od 7 let.

Jako vždy pak můžete počítat s komplexním zajištěním služeb na všech tratích.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 5. 2019
27.4.
14.9.
Běhej lesy 2019

Běhej lesy 2019

Sněžné, Vysočina
10.7.
28.8.
Večerní prohlídky hradu Karlštejn - červenec a srpen

Večerní prohlídky hradu Karlštejn - červenec a srpen

Karlštejn, Střední Čechy
28.6.
10.8.
Noc na Karlštejně znovu na Karlštejně

Noc na Karlštejně znovu na Karlštejně

Karlštejn, Střední Čechy
20.7.
21.7.
Tradiční Skalecká pouť na Mníšku pod Brdy 2019

Tradiční Skalecká pouť na Mníšku pod Brdy 2019

Mníšek pod Brdy, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí