Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Pivovar Kytín
Gurmánská turistika

Restaurace Pivovar Kytín

Útulná rodinná restaurace s vlastním minipivovarem. Specializuje se na tradiční českou kuchyni s důrazem na lokální a sezonní suroviny.
Rodinný minipivovar Kytín najdete ve stejnojmenné obci v podhůří Brd. Svou práci zde dělají srdcem. K výrobě piva přistupují poctivě s využitím tradičních technologií, díky čemuž získali i několik ocenění. Pivo vaří ve dvou nádobové varně s vířivou kádí. Sklep kytínského pivovaru naleznete netradičně v prvním patře budovy. Jsou zde otevřené kvasné kádě na spilce a 12 tanků (5 CK tanků a 7 ležáckých tanků). Kromě tradičních piv plzeňského typu ve zdejším portfoliu naleznete i svrchně kvašená piva či nakuřované speciály.

Kuchyně je založená na práci s lokálními českými surovinami, ze kterých vám šéfkuchař připraví jakoukoli pochoutku od tradičních českých dobrot po naše podnikové speciality. Každý všední den pro vás mají připravenou nabídku jedné polévky a tří až čtyř hlavních jídel, ve všední den od 11:00 do 15:00 a o víkendu po celý den. Ve všední dny je dostupné menu, které je platné vždy od 15:00. Jídla se v tomto menu průběžně lehce obměňují, podle roční doby a dostupnosti surovin. Na stálém lístku potom naleznete nápoje a malé dobroty k pivu, které jsou pro vás připraveny vždy.

Restaurace nabízí PET lahve kytínského piva s sebou.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Malý mnich Mníšek pod Brdy

Kavárna Malý mnich Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy, Střední Čechy
Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Zadní Třebaň, Střední Čechy
Pivotel MMX v Letech u Dobřichovic

Pivotel MMX v Letech u Dobřichovic

Lety, Střední Čechy