!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Pivovar Kytín
Gurmánská turistika

Restaurace Pivovar Kytín

Útulná rodinná restaurace s vlastním minipivovarem. Specializuje se na tradiční českou kuchyni s důrazem na lokální a sezonní suroviny.
Rodinný minipivovar Kytín najdete ve stejnojmenné obci v podhůří Brd. Svou práci zde dělají srdcem. K výrobě piva přistupují poctivě s využitím tradičních technologií, díky čemuž získali i několik ocenění. Pivo vaří ve dvou nádobové varně s vířivou kádí. Sklep kytínského pivovaru naleznete netradičně v prvním patře budovy. Jsou zde otevřené kvasné kádě na spilce a 12 tanků (5 CK tanků a 7 ležáckých tanků). Kromě tradičních piv plzeňského typu ve zdejším portfoliu naleznete i svrchně kvašená piva či nakuřované speciály.

Kuchyně je založená na práci s lokálními českými surovinami, ze kterých vám šéfkuchař připraví jakoukoli pochoutku od tradičních českých dobrot po naše podnikové speciality. Každý všední den pro vás mají připravenou nabídku jedné polévky a tří až čtyř hlavních jídel, ve všední den od 11:00 do 15:00 a o víkendu po celý den. Ve všední dny je dostupné menu, které je platné vždy od 15:00. Jídla se v tomto menu průběžně lehce obměňují, podle roční doby a dostupnosti surovin. Na stálém lístku potom naleznete nápoje a malé dobroty k pivu, které jsou pro vás připraveny vždy.

Restaurace nabízí PET lahve kytínského piva s sebou.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Malý mnich Mníšek pod Brdy

Kavárna Malý mnich Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy, Střední Čechy
Boutique Hotel Corso

Boutique Hotel Corso

Řevnice, Střední Čechy
Pivovar Řevnice

Pivovar Řevnice

Řevnice, Střední Čechy
Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Zadní Třebaň, Střední Čechy