Úvod > Co chcete dělat? > Moje rukavice – ušij si své rukavice
Zážitky

Moje rukavice – ušij si své rukavice

Šití vlastních rukavic je návykové a možná budete překvapeni, kdo z vašeho okolí této zálibě zcela propadne.
Chcete se dostat na ještě vyšší úroveň? Přihlaste se na celodenní výukový kurz střihu a šití rukavic přímo v rukavičkářské dílně. Jedná se o intenzivní výcvik, a proto je určen maximálně pro dva klienty. Začínáme už v osm ráno a neskončíme před šestou večerní. A celý ten čas strávíme nejbáječnějším tvůrčím způsobem. Proniknete do tajů tohoto řemesla tak jako málokdo. Cena celodenního kurzu 9500 Kč za osobu zahrnuje kompletní materiál ke zhotovení jednoho páru rukavic podle vlastního výběru. Experimenty jsou tu povoleny.

K dispozici bude materiál, tedy kůže i podšívka, pro případné zkoušení před vlastní výrobou, dostatek ozdob a samozřejmě veškeré vybavení dílny. Můžete si vše osahat, a to doslova, tedy vyzkoušet všechny stroje a přípravky pro výrobu. A pro následné studium doma dostanete skripta rukavičkářství.

Ruce každé ženy i muže jsou krásnější, pokud je obepnou krásné rukavice. Pojďte si vyrobit ty své, originální, které podtrhnou váš charakter, a zároveň podpořte nádherný řemeslný obor, kterým rukavičkářství bezesporu je.

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecký hotel Dobříš

Zámecký hotel Dobříš

Dobříš, Středočeský kraj
Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Obořiště, Středočeský kraj
Rezidence Holšín

Rezidence Holšín

Rosovice, Středočeský kraj
Restaurace Pivovar Kytín

Restaurace Pivovar Kytín

Kytín, Středočeský kraj