Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Východní Morava zve na pyramidy i oslavy Holúbka
Východní Morava zve na pyramidy i oslavy Holúbka
Akce pro děti

Východní Morava zve na pyramidy i oslavy Holúbka

Pro celé rodiny, pro dospělé i děti – takové budou akce na Východní Moravě nadcházejících dnů.Ve středu 19. října se uskuteční v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně přednáška K vývoji Kroměříže v lucemburské éře. Začne v 17:00 v sále B ve druhém podlaží.
Ve čtvrtek 20. října bude Městská knihovna Františka Kožíka Uherský Brod dějištěm besedy Jak se dělá rozhlas. Vystoupí Jaromír Ostrý, ředitel ČRo Brno, a Josef Veselý, moderátor a redaktor. Začátek je v 17:00, vstupné stojí 50 Kč a lze ho koupit i v předprodeji.

Masarykova veřejná knihovna Vsetín zve ve čtvrtek na přednášku Tajemství pyramid v Bosně. Radek Kubla bude přednášet o magickém místě, které je vzdálené pouze 30 kilometrů od Sarajeva. Přednáška začne v 17:00.

V pátek 21. října se uskuteční ve Valašském Meziříčí letos už předposlední farmářské trhy. V nabídce bude opět řada produktů z regionu.

V sobotu 22. října se na Dolním náměstí ve Vsetíně uskuteční tradiční Farmářské trhy. Nakupovat bude možné od 17:00.

V Domě kultury Uherský Brod oslaví v sobotu folklorní soubor Holúbek deset let existence. Vystoupení začne v 19:00.

V neděli 23. října bude možné navštívit v Krajské knihově Františka Bartoše ve Zlíně výstavku dokumentů věnovanou 80. výročí narození Václava Havla.

Provozovatel

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

Vavrečkova 7040
760 01 Zlín
Tel.:
+420 573 032 400
Email:
info@kfbz.cz
WWW:
www.kfbz.cz
GPS:
49,223541 17,654837
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Zlínsko – Luhačovicko
Město:
Zlín
Tipy na výlet:
Zlín a okolí
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Maker Faire Zlín – přehlídka inovátorů a vynálezců

Maker Faire je světová přehlídka kreativity pro všechny tvůrce, inovátory, bastlíře, DIY nadšence a jejich příznivce. Zábavný program je plný interaktivních a vzdělávacích projektů pro celou rodinu.
Zlín, Zlínský kraj

Vánoční čas v galerii, muzeu i knihovně

V předvánočním čase je v krajském kulturně vzdělávacím centru připraven pro malé i velké návštěvníky bohatý program. Těšit se mohou především na různorodé tvořivé dílny, koncerty i vánoční výstavku.
Zlín, Zlínský kraj

Vánoční ježíškova pošta ve Zlíně

Vánoce jsou časem plnění přání, hlavně těch dětských. Vánoční pošta v Obchodním domě s jejich plněním ochotně pomůže.
Zlín, Zlínský kraj

Vánoční trhy u Obchodního domu Zlín

Zpříjemněte si advent návštěvou Vánočního mini trhu u Obchodního domu Zlín. Těšit se můžete na vánoční strom, vánoční kolo a gastro stánky.
Zlín, Zlínský kraj

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

Muzeum ve stálé zlínské expozici "Princip Baťa: dnes fantazie, zítra skutečnost" představuje tři velká témata svázaná se zLínem, a zároveň se světovým přesahem: firmu Baťa, zlínský film a cestovatele Hnazelku a Zikmunda.
Zlín, Zlínský kraj

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně se věnuje především českému a slovenskému výtvarnému umění a architektuře 19. až 21. století. Spravuje a dále buduje sbírku uměleckých děl, pořádá výstavy, vzdělávací programy a spektrum své činnosti doplňuje o akce propojující různé obory kultury.
Zlín, Zlínský kraj

Obuvnické muzeum ve Zlíně – Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost

Expozice Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně s názvem "Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost" se nachází v budově 14 bývalého továrního areálu.
Zlín, Zlínský kraj

Velké Karlovice – za největším bukem Vsetínska

Vydejte se na výlet z Velkých Karlovic – Léskového k pralesu Razula. Trasa má délku cca 6 km, není náročná, zvládnete ji za slabé dvě hodiny. Vede převážně po lesních cestách.
Zlín, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Jedním tahem: kavárna, bar a galerie ve Zlíně

Industriální prostor centra Zlína, hravý, volný a otevřený skrývá kavárnu, bar a galerii s názvem Jedním tahem.
Zlín, Zlínský kraj

Pálenky Martenz – unikátní malinovice

Firma Martenz ze Zlína se zabývá produkcí pálenek, a to ne ledajakých! Vybrala si snad nejtěžží „disciplínu“ v tomto oboru, a to výrobu malinovice. Unikátní destiláty si rychle získaly oblibu a slaví úspěchy doma i v zahraničí. Kromě malin zpracovává Matenz také třeště a švestky.
Zlín, Zlínský kraj

Restaurace Miomi Foodie

Restaurace potěší příznivce hravých chutí a čerstvých, kvalitních surovina je rozšířena o nové druhy specialit. Naší múzou jsou nutričně vyvážené pokrmy pro každý den. Věříme, že "zdravé" a "chutné" jdou ruku v ruce.
Zlín, Zlínský kraj

Interhotel Zlín

Interhotel Zlín (bývalý hotel Moskva) je ideální kongresové centrum se skvělou polohou přímo v centru Zlína. Nabízí mimořádný komfort moderních pokojů a špičkově vybavené konferenční i gastronomické zázemí.
Zlín, Zlínský kraj