!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vánoční trhy na Pražském hradě – zrušeno
Vánoční trhy na Pražském hradě - zrušeno
"> "> "> "> "> ">
26.11.
2.1.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Vánoční trhy na Pražském hradě – zrušeno

  • 26. listopad 2021 10:002. leden 2022 19:00
Jeden z největších hradních areálů na světě ožije opět vánoční atmosférou. Trhy se konají na malebném náměstí U Svatého Jiří. Poctivé svařené víno a tradiční vánoční speciality jsou samozřejmostí, naši prodejci vám však nabídnou i méně známé lahůdky.
Vánoční trhy můžete navštívit i na náměstí U Svatého Jiří na Pražském hradě. Od pondělí do čtvrtka jsou stánky otevřeny od 9 do 18 hodin, od pátku do neděle od 9 do 19 hodin.

Více než 70 dřevěných stánků s tradiční tématikou nabídne vánoční pochutiny a především nezapomenutelnou vánoční atmosféru. Trhy budou umístěny na Náměstí u sv. Jiří a ve Stájovém dvoře, kam se dostanete z ulice U Prašného mostu.

V průběhu trhů na vás čeká i bohatý doprovodný program, např. na náměstí za katedrálou sv. Víta, Václava a Vojtěcha budou stánky s českými výrobky. K vidění bude kovář, ražba mincí, malování ozdobiček a výrobky z ovčí vlny. Pokud každoročně nedočkavě škrtáte v kalendáři dny do Vánoc a vánoční atmosféru zkrátka milujete, rozhodně si trhy na Pražském hradě nenechte ujít. Vyhnete se tak tlačenicím, které neodmyslitelně patří k trhům na Staroměstském náměstí, a navíc budete v jednom z nejkrásnějších míst, které může Praha nabídnout.

Pražský hrad, který patří k nejnavštěvovanějším památkám v ČR, rok od roku přitahuje stále více pozornost nejen turistů, ale i Čechů. Pro vytvoření vánoční atmosféry v Praze snad ani neexistuje lepší lokalita. Jen si představte pohled na zasněžené střechy stověžaté Prahy a osvětlené uličky Starého Města s hrníčkem tradičního vánočního punče.
Zobrazit více

Provozovatel

ASTACUS, s.r.o.

náměstí U Svatého Jiří
119 00 Praha 1
Tel.:
+420 727 808 913
Email:
info@trhynahrade.cz
WWW:
www.trhynahrade.cz
GPS:
50,091086 14,401672
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny