!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Golden Well s restaurací Terasa U Zlaté studně
Gurmánská turistika

Hotel Golden Well s restaurací Terasa U Zlaté studně

Hotel U Zlaté Studně je původní residence slavného astronoma Tychona Brahe situována do inspirativního prostředí Malé Strany. Nabízí 17 luxusně vybavených pokojů a 2 nádherné apartmány odrážející historii doby císaře Rudolfa II. Hotel okouzlí nejen nádhernými výhledy, ale také vyjímečným servisem.
Zlatá Studna se nachází na Malé Straně přímo pod hradbami Pražského hradu, vedle palácových zahrad a v těsné blízkosti budov parlamentu. To činí tento hotel tichým, bezpečným místem, jen pár kroků od největších pražských památek. Hoteloví hosté mohou využít v letních měsících soukromý vchod císaře Rudolfa II. do zahrad Pražského hradu.

Všechny hotelové pokoje nabízí našim hostům kouzelné výhledy na Prahu. Rustikální nábytek známé firmy Richelieu spolu s elegantním zařízením zvýrazňují dojem historie a bohatství dob minulých. Pohodlné pokoje hotelu U Zlaté Studně skýtají romantický výhled na pražské střechy nebo do Královských zahrad a jsou vybavené klimatizací, minibarem a satelitní TV. V koupelně najdete vířivou vanu, župany a přezůvky. Hosté jsou vítáni přípitkem s k dispozici je bezplatná služba čištění obuvi. Samozřejmostí ke bezplatné Wi-Fi připojení, půjčovna DVD disků, zabalení a vybalení zavazadel nebo večerní rozestlání postele.

Ve 4. poschodí se nachází restaurace zdobená v elegantním stylu s renesančními prvky. Z otevřené terasy hotelu U Zlaté Studně se hosté mohou kochat úchvatnými výhledy.
 

Restaurace Terasa U Zlaté Studně

V restauraci Terasa U Zlaté Studně si vychutnáte mimo výborného jídla také krásné panoramatické výhledy na Prahu. Intimní prostory restaurace nabízejí 35 míst, v letních měsících otevřená střešní terasa má kapacitu 45 míst. Dopřejte si jedinečný gurmánský zážitek. Šéfkuchař Pavel Sapík se jako člen národního týmu ČR pyšní zlatou medailí ze světového šampionátu v Singapuru.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel U Zlaté Studně

U Zlaté Studně 166/4
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 257 011 213
Email:
hotel@goldenwell.cz
WWW:
www.goldenwell.cz
GPS:
50,090843 14,404583
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Poznámka:Cena za pokoj se liší dle typu pokoje, cca od 310 EUR (8100 Kč/noc)

 

Časová náročnost

12,0 hodin