Úvod > Co chcete dělat? > Hostel Santini Prague
Ubytování

Hostel Santini Prague

Chcete se levně ubytovat v paláci ze 17. století a navíc uprostřed Prahy? Tu možnost máte v hotelu Santini, který se nachází u Karlova mostu, v bývalé rezidenci architekta Jana Blažeje Santiniho.
Skvělá lokalita v historickém centru Prahy a přitom u parku. Park Kampa nabízí také kulturní vyžití – Muzeum KampaDivadlo Kampa a pravidelně se konají i venkovní akce v Parku – například Tradiční francouzský trh. Další výhodou hostelu je mimo jiné to, že převážná většina pokojů nabízí vlastní wc a koupelnu.

Ubytovat se můžete ve dvou či vícelůžkových pokojích. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, snídaně formou bufetu a bezplatné Wi-Fi. Hostel Santini Prague poskytne každému hostu vlastní uzamykatelnou skříňku. V tomto nekuřáckém hostelu najdete také salonek se satelitní TV, DVD přehrávačem a audio zařízením i plně vybavenou kuchyň a jídelní kout. Koupelna je společná.

Tramvajová zastávka Malostranské náměstí je vzdálená 250 metrů a stanice metra Malostranská 900 metrů. Ke Karlovu mostu a k Pražskému hradu můžete dojít za 5 minut a do historického centra za 15 minut. Parkoviště, obchody a restaurace jsou vzdálené do 1 km.