Úvod > Kalendář akcí > Slavnosti okurek ve Znojmě 2019

Slavnosti okurek ve Znojmě 2019

Kdy 2. srpen 2019 10:00 - 22:00 Historické a vojenské akce
Znojmo zaplní začátkem srpna okurky v nejrůznějších podobách. Další ročník Slavností okurek nabídne řemeslný jarmark, trhy se zeleninou i okurkové speciality. K poslechu zahraje flašinetář, připraveny budou atrakce, dětská představení a také tématické soutěže.

Program je připraven i pro rodiny s dětmi. Kromě atrakcí na Horním náměstí budou na Masarykově náměstí probíhat různé soutěže pod taktovkou znojemského vodáckého oddílu Neptun a chybět nebudou ani oblíbené řemeslné dílny. Zasoutěžit si budou moci i dospělí, a to v soutěži o nejlepší okurku a rychlokvašku či v plnění zavařovacích sklenic na čas a přesnost pod záštitou značky efko cz s.r.o., která se pro letošní rok stala partnerem akce. 

Společnost Agro Stošíkovice bude prezentovat Znojmo jako zemědělský kraj a bude tak u nich možné ochutnat ovoce i zeleninu dostupnou v tomto letním období.

Po celý den budou program doplňovat hudební vystoupení (Cimbálová muzika Denár a Funky X-Band). Dále se můžete těšit na kuchařskou show a vystoupení pro děti Karolíny "Kamu" Kamberové.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 7. 2019