!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Exkurze v pivovaru Znojmo – unikátní pivo z vinných kvasinek
Gurmánská turistika

Exkurze v pivovaru Znojmo – unikátní pivo z vinných kvasinek

Znojemský pivovar byl ve Znojmě obnoven v roce 2015, kdy zde bylo uvařeno první novodobé pivo. V současné době vaří unikátní pivo z vinných kvasinek pod názvem Sauvign. Přijďte nahlédnout do tajemství jeho výroby.
Pivovar v Hradební ulici obnovuje výrobu piva ve městě Znojmo, na původním místě tradičního, historického pivovaru. Nabízí výrobu kvalitních produktů tradiční metodou s využitím všech současných moderních technologických vybavení.

V rámci exkurzí můžete ochutnat speciální slady, přivonět k různým druhům chmelu a degustovat nejlepší Znojemská piva. Exkurze je nutné si domluvit předem. Konají se každý pátek v 16 hodin.

Možnost zakoupení piv Znojemského pivovaru i propagačních předmětů lze na teraZe u Rotundy. Lze domluvit prohlídky pivovaru i mimo výše uvedené, možnosti speciálního pohoštění, počet osob ve skupině, noční prohlídky apod. – dle provozních možností pivovaru, a to na tel. č. 515 220 200.
Zobrazit více

Provozovatel

Znojemský městský pivovar a.s.

Hradní 87/2
669 02 Znojmo
Tel.:
+420 515 220 200
Email:
info@pivovarznojm...
WWW:
www.pivovarznojmo...
GPS:
48,856233 16,045102
 
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Poznámka:Cena exkurze 100 Kč/osoba; děti do 15 let zdarma. Cena s degustací piva 150 Kč/osoba. Exkurze je nutné zaplatit v hotovosti na místě, platba kartou není možná.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí