Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Rudolfova alchymistická noc v zámku Mcely
Silvestr na zámku Mcely
Společenské akce

Rudolfova alchymistická noc v zámku Mcely

Oslavte příchod nového roku na zámku Mcely tentokrát ve stylu středověkých alchymistů. Vychutnáte si zázračné elixíry podle „zaručených receptur“, neodolatelnou gastronomii v podání Honzy Štěrby a jeho týmu, a především celovečerní zábavný program, kterým Vás provede samotný král alchymie Rudolf II.

Silvestrovský pobyt obsahuje:
Jednu noc se snídaní v pokoji či apartmá dle vašeho výběru. Silvestrovský program, kterým vás provede císař Rudolf II. a tajuplná Sirael. Slavnostní uvítací koktejl ve Zlatém sále. Úvodní část večera doprovodí živá klavírní hudba. Neodolatelné kulinářské delikatesy v podobě celovečerního bohatého rautu se sweet barem plným alchymistických překvapení a servírovaného hlavního chodu.

Neomezenou konzumaci vybraného vína, piva a nealkoholických nápojů po celý večer. Taneční zábavu v doprovodu DJ. Zábavný program a dětský koutek pro děti po celou dobu silvestrovských oslav. Novoroční přípitek se sklenkou šampaňského a popůlnoční čočku pro štěstí. Působivý ohňostroj v anglickém parku a novoroční oběd.

Cena za osobu
Při rezervaci do 30. 11. dvoulůžkový pokoj 9 936 Kč, dvoulůžkový pokoj Deluxe 11 313 Kč, apartmá Junior 12 213 Kč, apartmá Luxury 13 059 Kč, apartmá Legenda 15 849 Kč a při rezervaci od 1. 12. dvoulůžkový pokoj 11 040 Kč, dvoulůžkový pokoj Deluxe 12 570 Kč, apartmá Junior 13 570 Kč, apartmá Luxury 14 510 Kč, apartmá Legenda 17 610 Kč. Prodlužte si váš novoroční pobyt, rádi na další noci poskytneme 20% zvýhodnění.

Silvestrovská noc pro neubytované hosty obsahuje:
Silvestrovský program, kterým vás provede zábavný moderátorský pár. Slavnostní uvítací koktejl ve Zlatém sále. Klavírní živou hudbu v úvodní části večera. Neodolatelné kulinářské delikatesy v podobě celovečerního bohatého rautu se sweet barem plným alchymistických překvapení a servírovaného hlavního chodu.

Neomezenou konzumaci vybraného vína, piva a nealkoholických nápojů po celý večer. Taneční zábavu v doprovodu DJ. Zábavný program a dětský koutek pro děti po celou dobu silvestrovských oslav. Novoroční přípitek se sklenkou šampaňského a popůlnoční čočku pro štěstí. Působivý ohňostroj v anglickém parku

Cena za osobu bez ubytování je při rezervaci do 30. 11. za 4 250 Kč a při rezervaci od 1. 12. za 4 700 Kč.

Provozovatel

Zámek Mcely

Mcely 61
289 36 Mcely
Tel.:
+420 325 600 000
Email:
Chateau@ChateauMc...
WWW:
www.chateaumcely.com
GPS:
50,299431 15,077253
 
 

Vstupné

Cena: 9 936 Kč

Poznámka:

Cena je za dvoulůžkový pokoj.

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Příběh lásky – 60 společných let Marie a Alexandra

Láska hýbe světem, historií, lidskými osudy i technologiemi. Kdy jindy vyprávět příběh lásky, když ne v únoru? A jak jinak než vyprávěním skutečné velké a naplněné lásky? Kněžna Marie a kníže Alexandr prožili na Loučeni 59 let společného života.
Loučeň, Středočeský kraj

Zimní prohlídky zámku Loučeň

Již od roku 2011 je zámek Loučeň otevřen nepřetržitě po celý rok! Nebojte se proto přijet i v zimní sezóně.
Nymburk, Středočeský kraj

Čarodějná prohlídka na zámku Dětenice

Každou sobotu se konají na zámku Dětenice prohlídky v doprovodu strašidelných bytostí. Přijeďte se trochu bát i zasmát. Strašidelné prohlídky jsou vhodné zejména pro děti, ale pobaví i dospělé.
Dětenice, Královéhradecký kraj

Zimní prohlídky zámku Dětenice

Zámek i historický pivovar můžete navštívit i v zimních měsících o víkendech.
Dětenice, Královéhradecký kraj

Přírodní koupací jezírko v areálu Chateau Mcely

V pětihektarovém anglickém parku, který zámek obklopuje, si můžete vychutnat odpočinek na lehátkách, ve venkovní vířivce a saunovém domečku nebo se osvěžit v koupacím přírodním jezírku.
Mcely, Středočeský kraj

Mcely Bouquet Spa – lázně Chateau Mcely

Lázně Mcely Bouquet Spa jsou zasvěcené přírodní, místně inspirované bylinné aromaterapii.
Mcely, Středočeský kraj

Národní přírodní rezervace Čtvrtě u Mcel

NPR Čtvrtě na Loučeňsku nedaleko městečka Mcely je chráněna z důvodu pestré mozaiky lesních typů a růstem vzácné květeny. Patří sem například bledule jarní či kruštík drobnolistý. Ze živočichů zde můžete pozorovat skokana štíhlého či ještěrku obecnou.
Mcely, Středočeský kraj

Prameniště Boží voda v Loučeni

Studánku Boží Voda dala vybudovat Marie Alžběta, vdova po generálu Karlu Boromeovi, knížeti z Furstenberku současně s pomníkem knížete padlého v napoleonských válkách.
Loučeň, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.
Mcely, Středočeský kraj

Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile sídlí v Chateau Mcely, necelou hodinu jízdy z Prahy uprostřed přírody. Pravidelně se řadí mezi nejlépe hodnocené restaurace v České republice dle Maurerova výběru, průvodce nejlepších restaurací oceněných Zlatými lvi i Gastromapy Lukáše Hejlíka.
Mcely, Středočeský kraj

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Máte smysl pro romantiku? Pak pocit prázdného žaludku nezaháněje jen tak obyčejným způsobem. Objednejte si piknikový koš v zámeckém parku na Loučeni!
Loučeň, Středočeský kraj

Zámecký hotel Maxmilián – romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Noc na zámku je snem mnoha romantických duší. Splňte si ho na Zámku Loučeň. Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera: romantika zámecké noci v zámeckém hotelu Maxmilián, zámeckém apartmánu nebo Domečku knížete Alexandra.
Loučeň, Středočeský kraj