Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Juliska Cup 2014 – turnaj ve fotbale žen pořádaný klubem FK Dukla Praha
Juliska Cup 2014_4
Sportovní akce

Juliska Cup 2014 – turnaj ve fotbale žen pořádaný klubem FK Dukla Praha

První ročník celodenního turnaje žen ve fotbale pořádaného klubem FK Dukla Praha. Proto případné zájemkyně o ženských fotbal a rodiče neváhejte a přijďte se podívat na, prohlédnout si špičkové zázemí prvoligového klubu a zeptat se na možnost působení dívek v našich mládežnických týmech žen.
FK Dukla Praha je pražský fotbalový klub s dlouholetou tradicí. Ženskému fotbalu se věnujeme od roku 2011. Jedná se tak o přední pražský ligový klub provozující i ženský fotbal ve všech kategoriích (přípravka – dívky, žákyně, dorostenky, ženy), přičemž všechny týmy se zúčastní oficiálních soutěží organizovaných Komisí fotbalu žen FAČR.

Pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich dcery (dívky ve věku od 5 do 18 let) hrály fotbal v prvoligovém klubu v příslušné kategorii, poskytnou informace přítomní trenéři s UEFA trenérskou licencí. Holkám se snažíme fotbal a pohyb udělat zábavný. Tudíž má vaše dcera ráda míč, pohyb, dobrou partu a chuť vítězit?

Tak neváhejte a přidejte se k nám – přijďte i s ní na trénink příslušné věkové kategorie, ať si vyzkouší fotbal – nejpopulárnější sport na světě.

Adventní den s techniky

Tradiční akce s vánoční tématikou ve Stanici techniků. Můžete se těšit na rukodělné workshopy, řemeslné dílny, pečení perníčků a bohatý kulturní program.
Praha 6, Praha

Komentovaná prohlídka Hotelu International

Ve spolupráci s hotelem si projdeme jednotlivá patra od shora až dolů.
Praha 6, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Matěje v Dejvicích

V době největší slávy měly jesličky přes 300 figurek zdobených autentickými kroji ze všech koutů naší země a fronty na výstavu sahaly až ke dveřím na hřbitov. Současná podoba perníkových jesliček je dílem učně paní Horálkové, Daniela Zítky, který peče a zdobí betlém od roku 2002.
Praha 6, Praha

Betonová Praha 70. a 80. let – komentovaná prohlídka

Barevnost architektury 60. let byla násilně upozaděna vpádem okupačních vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968. Následující éra normalizace se nesla ve znamení šedého chladného betonu, který charakterizoval snahu o znovu nastolení pořádku ve společnosti...
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Stadion Juliska

Pražský atletický a fotbalový stadion byl otevřen v létě 1960 a je ve vlastnictví Armády České republiky. Jde o domovský stadion pro FK Dukla Praha, který je využíván i pro další přípravu sportovců z ASC Dukla.
Praha 6, Praha

Vila Lídy Baarové na Hanspaulce

Funkcionalistický skvost v srdci pražské Hanspaulky má za sebou pestrou minulost. Vila byla před válkou domovem herečky Lídy Baarové, od 50. let chátrala a v roce 2005 ji citlivě zrekonstruoval architekt Lábus.
Praha 6, Praha

Kurz tvorby šperku a módních doplňků

Nabízíme tvořivý kurz pro všechny nadšence (i budoucí) originálních módních doplňků. Společně vyzkoušíme různé techniky a materiály, vytvoříme šperky, co nikdo nemá. Ať už je darujete nebo ozdobíte svou kabelku, svetr, tričko, ruce nebo krk, radost je zaručena.
Praha 6, Praha

Pravidelné lekce moderního tance ProART

Pravidelné tréninky moderního tance v Praze pod vedením zkušených pedagogů, výtečných tanečníků.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel International Prague

Hotel International Prague je česká národní památka se zajímavou historií. Nachází se v klidné rezidenční čtvrti na Praze 6, v bezprostřední blízkosti centra města. V současné době nabízí 278 plně klimatizovaných pokojů v kategoriích Standard, Superior, Executive, Executive Tower a Tower Suite.
Praha 6, Praha

Vinice Baba v Dejvicích

Skalnatý vrch Baba vyčnívající na levém břehu Vltavy byl osídlen již od mladší doby kamenné. Vinice na břidlicovém skalním útvaru byla založena roku 1562. V současné době je vinice v soukromém vlastnictví.
Praha 6, Praha

Restaurace Jana Punčocháře U Matěje

Šéfkuchař Jan Punčochář, který působil mimo jiné i ve vyhlášených restauracích Le Terroir nebo Grand Cru, otevřel novou restauraci U Matěje v Praze 6, na Hanspaulce. V příjemném prostředí si vychutnáte vynikající speciality moderní i tradiční české kuchyně.
Praha 6, Praha

Staňte se mistry kuchyně za pomoci Pražského kulinářského institutu

Pražský kulinářský institut je střediskem, které nabízí profesionálům i laickým milovníkům dobré a kvalitní gastronomie kurzy vaření "šité na míru". U zrodu Pražského kulinářského institutu stála mimo jiné velká tradice z dob první republiky.
Praha 6, Praha