!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Tenisová akademie TenisBalance v Dejvicích
Zážitky

Tenisová akademie TenisBalance v Dejvicích

Tenisová škola Tenisbalance pořádá den s tenisem pro začátečníky i pokročilé. Pro děti je připraven zábavný program – výuka tenisu, sportovní hry, teorie o tenise, videocoaching. Výuku zajišťují kvalifikovaní trenéři s mnohaletými zkušenostmi.
Pojďte si užít příjemný den plný sportovních aktivit, zábavy a nových přátel! Víkendová akademie – to je den plný tenisu, her a aktivní zábavy. Pro děti je připraven zábavný program, který vždy zajišťují kvalifikovaní trenéři s mnohaletými zkušenostmi a velice dobrým přístupem k dětem.

Tenisový den probíhá každý víkend v sobotu i v neděli od 10:00 do 16:00 hodin. Dopoledne probíhá první tenisový blok – děti jsou rozděleny do výkonnostních a věkových kategorií, následně probíhá seznámení s tenisem, praktické a teoretické ukázky, hry, videocoaching. Celý den je zajištěn pitný režim, svačina a v poledne oběd.
Zobrazit více

Provozovatel

Tenisová škola Tenisbalance

Na Kotlářce 7
Dejvice
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 775 393 630
Email:
info@tenisbalance.cz
Facebook:
Tenisbalance teni...
WWW:
www.tenisbalance.cz
GPS:
50,106003 14,383692
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 6
 

Vstupné

Cena: 850 Kč

Poznámka:V ceně (za 1 den) je zahrnuto: pomůcky na výuku, trenér, kurt, svačina, pitný režim, oběd

 

Časová náročnost

6,0 hodin