!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pravidelné lekce moderního tance ProART
Životní styl

Pravidelné lekce moderního tance ProART

Pravidelné tréninky moderního tance v Praze pod vedením zkušených pedagogů, výtečných tanečníků.
ProART pro vás v Praze pořádá  pravidelné taneční tréninky formou pololetních kurzů (září  - leden, únor - červen) pod vedením zkušených pedagogů, výtečných tanečníků. Lekce se odehrávají v příjemné přátelské  atmosféře, zakládají se na kvalitě a návaznosti výuky. Naší zásadou je omezený počet účastníků v kurzu. Náš model výuky má devítiletou tradici.
 
Organizujeme pololetní kurzy s přátelskou atmosférou a individuálním přístupem - pro stabilní skupinu lidí, kde pedagog ví, jak se kdo jmenuje. Nestojíme o "průchoďák". Z tohoto důvodu trváme na přihlášce a platbě na celé pololetí. Neumožňujeme přihlašování na jednotlivé lekce nebo na občasnou docházku, která vlastně narušuje návaznost výuky a atmosféru v lekcích.
 
Pokud si nejste jisti, jestli vám kurz bude vyhovovat, přijďte si ho vyzkoušet. První lekce je nezávazná a zdarma. Po jejím absolvování nám řeknete, jeslti se závazně hlásíte nebo ne.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí