Úvod > Co chcete dělat? > Taneční kurzy salsy, bachaty a karibských tanců
Zážitky

Taneční kurzy salsy, bachaty a karibských tanců

Taneční kurzy karibských tanců pod vedením zkušených tanečníků a lektorů z Kuby a Dominikánské republiky. Ruben-Dance je seskupení profesionálních tanečníků a instruktorů přímo z Karibiku, kteří tanec předávají jako umění, tradici a svou kulturu zde v Čechách již od roku 1994.
Salsu, bachatu, reggaeton a další karibské tance se mohou naučit na našich kurzech všichni milovníci karibských tanců i ti, kteří se o tyto tance začínají zajímat! Vítáni jsou všichni, kteří by se o těchto tancích dozvěděli více a poznali i další zajímavosti o této kultuře. Dále nabízíme soukromé lekce, svým blízkým a známým můžete také zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy.
 
Náš základ je ve vysoké úrovni našich kurzů a instruktorů. Původní tradiční tance se nejlépe naučíte od instruktorů a tanečníků pocházejících ze zemí těchto tanců a proto vám tyto zároveň zkušené pedagogy vždy nabízíme. Naše taneční kurzy jsou místem setkání přátel, kteří se jdou společně bavit a ještě k tomu se něco nového přiučit. Naším posláním je předat vám to nejlepší z tance, abyste si zatančili, cítili se uvolněně a pohodlně, abyste zažili příjemný a neobvyklý konec dne. Vytvoříme pro vás prostředí, kde se budete cítit mezi svými, prožijete hodiny plné radosti a euforie v tradičních tanečních rytmech, rozšíříte si svůj obzor a zlepšíte fyzickou kondici. Pravidelné taneční kurzy probíhají v Praze. Na výuku i taneční show si nás můžete objednat i mimo Prahu.

Pořádáme celovečerní hudebně taneční večery s kapelou, dj´s a tanečníky z Karibiku a Latinské Ameriky.
 

Ubytování a restaurace v okolí