Úvod > Co chcete dělat? > Fitness Podbaba – aktivní cvičení v hotelu Internacional
Životní styl

Fitness Podbaba – aktivní cvičení v hotelu Internacional

Fitness centrum Podbaba naleznete v příjemném prostředí hotelu Internacional v Praze. Plně klimatizované prostory, s výhledem do hotelové zahrady, nabízí širokou škálu možností, jak využít volný čas.
Posilovna je rozdělena na tři na sobě navazující části. K rozehřátí organismu je připravena cardio zona s rotopedy, stacionárními koly, běhacími pásy, stepprem a nově strojem Wave. Největší plocha posilovny je vybavena posilovacími stroji zn. Selection od firmy Technogym a slouží k posilování a procvičování celého těla. Pro "těžké" váhy a cvičení jednoruček je vymezen prostor v zadní části posilovny, který je vybaven sadou činek lehčích a těžších vah. V prostorách aerobního sálu, s výhledem do hotelové zahrady, můžete vyzkoušet různé formy aerobního cvičení pod vedením zkušených instruktorek.

Relaxační zóna hotelu Internacional nabízí masáže, saunu, horizontální a vertikální solárium. Novinkou je také infrasauna. Mladá technologie prohřívání organismu je stále více populární, neboť člověk dosahuje efektu pocení a vylučování škodlivin i při mnohem menších teplotách než v sauně parní. K nabídce fitness centra patří sport bar a sport shop.

Poskytujeme slevy studentům a pro firmy výhodnou fakturaci. Lehké a snadné zaparkování vašeho vozu v okolí je samozřejmostí. Všichni příznivci aktivního odpočinku jsou srdečně zváni.

Provozovatel

Fitness Podbaba

Koulova 15
160 45 Praha 6
Tel.:
+420 296 537 838
Email:
fitnesspodbaba@gm...
WWW:
www.fitness-podba...
GPS:
50,109011 14,393711
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí