!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Floria Jaro 2021 v Kroměříži - zrušeno
Floria Jaro 2021 v Kroměříži - zrušeno
"> "> "> "> "> "> krása přírody i techniky
29.4.
9.5.
+ Přidat foto
Výstavy

Floria Jaro 2021 v Kroměříži - zrušeno

Kdy 29. duben 2021 9:009. květen 2021 17:00
​Svátek pro všechny zahradníky a zahrádkáře je tady! FLORIA JARO – největší zahradnická výstava v České republice.
Svátek pro všechny zahradníky a zahrádkáře se blíží. Od 29. dubna do 2. května a od 6. do 9. května bude Výstaviště Kroměříž patřit všem milovníkům květin, skvělé hudby a také těm, kteří přijdou potěšit své oko zhlédnutím nápadité květinové expozice. To vše a ještě mnohem více zažijete na již 44. ročníku největší zahradnické prodejní výstavy v České republice - Floria JARO 2021.

Na výstavě nakoupíte vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců z celé České republiky i ze zahraničí. Okouzlí vás tematicky vyzdobené pavilony tisíci květinami. Vystupují zde přední hvězdy hudební scény a otevřeny jsou desítky stánků a restaurací s širokou nabídkou občerstvení.

Nakoupíte zde přísady, květiny, okrasné a ovocné stromy a keře, zahradní nářadí, nábytek a mnoho dalšího pro vaši zahradu nebo dům.

Výstaviště Kroměříž je moderní bezbariérový areál, ve kterém jsou pro návštěvníky stále připravovány novinky. Při letošní jarní výstavě příchozí ohromí nově vybudovaná voliéra s okrasným ptactvem, která je zakomponována do relaxační zahrady. Prostory výstaviště jsou zárukou prožití komfortního a příjemného dne plného zážitků, kde naleznete dostatečné možnosti k nákupu, odpočinku a občerstvení. Pro návštěvníky Výstaviště Kroměříž je k dispozici vice než 2500 parkovacích míst.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 4. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel a restaurant Octárna

Hotel a restaurant Octárna

Kroměříž, Východní Morava
Pražírna Kávy Kroměříž

Pražírna Kávy Kroměříž

Kroměříž, Východní Morava
Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Kroměříž, Východní Morava