Úvod > Co chcete dělat? > Hotel a restaurant Octárna
Ubytování

Hotel a restaurant Octárna

Celý komplex bývalého františkánského kláštera ze 17. století zahrnuje kapli sv. Kříže, restauraci a konferenční sál. Je to uzavřený ostrov klidu a pohody, velmi stylový a citlivě rekonstruovaný. Oáza klidu v srdci Kroměříže!
V restaurantu hotelu Octárna porozumíte tomu, jak lze spojit klasické kulinářství s novými trendy kuchařského umění. Elegantní prostředí restaurace reprezentují rozmanitý výběr excelentních jídel inspirované českou kuchyní, nápadité saláty, lehká i veganská jídla, domácí moučníky, skvělá vína a nevtíravá hudba. Venkovní posezení s kamennou dlažbou a teakovým nábytkem je v krásných letních dnech nejvyužívanějším místem restaurace.

Hotel nabízí ubytování s celkovou kapacitou 49 lůžek. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, satelitní televizi, wifi připojení, telefon s přímou volbou a minibar. Převážná část pokojů je dvoulůžkových, pro rodiny jsou k dispozici "rodinné" pokoje, které mají ložnici zvlášť pro rodiče a zvlášť pro děti. Náročnější zákazníci se mohou ubytovat v apartmánu. Úroveň ubytování snese ta nejpřísnější měřítka na čistotu, pohodlí a klid.

Hotel nabízí ve vlastních prostorách rovněž možnost relaxačních procedur jak pro ubytované hosty, tak i pro veřejnost. V uzavřeném komplexu je možno využít venkovní vyhřívaný bazén s protiproudem, vířivou vanu, saunu s ochlazovacím bazénem, a to vše v absolutním soukromí.

Provozovatel

Hotel a restaurant Octárna

Tovačovského 318
767 01 Kroměříž
Tel.:
+420 573 505 655
Tel.:
+420 724 505 655
Email:
hotel@octarna.cz
WWW:
octarna.cz/sluzby/
GPS:
49,297354 17,399419
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pražírna Kávy Kroměříž

Pražírna Kávy Kroměříž

Kroměříž, Zlínský kraj
Velo Café v Kroměříži

Velo Café v Kroměříži

Kroměříž, Zlínský kraj
Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Kroměříž, Zlínský kraj