Úvod > Kalendář akcí > Floria - Dušičky 2020 v Kroměříži
Floria - Dušičky 2020 v Kroměříži
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
9.10.
11.10.
+ Přidat foto

Floria - Dušičky 2020 v Kroměříži

Kdy 9. říjen 2020 9:00 - 11. říjen 2020 17:00 Výstavy
Ojedinělá výstava nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře - FLORIA DUŠIČKY 2020!
AKCI PROZATÍM PŘIPRAVUJEME DLE PLÁNU. NICMÉNĚ SITUACE JE VELMI SLOŽITÁ. SLEDUJTE NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ A WEB PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE. O PŘÍPADNÉM OSUDU KAŽDÉ AKCE ROZHODNEME DVA AŽ TŘI TÝDNY PŘED AKCÍ. NEBOJTE, O SVÉ VSTUPENKY NEPŘIJDETE. K SITUACI SE POSTAVÍME ČELEM A NAJDEME ŘEŠENÍ. SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME:-) PROZATÍM JSME VŠAK POZASTAVILI PŘEDPRODEJ NA VŠECHNY AKCE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KLIDNÉ DNY, VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ.

Na výstavě Floria Dušičky nakoupíte vše potřebné pro dům i zahradu. Můžete zde pořídit smuteční věnce, okrasné cibuloviny, ovocné stromy a keře nebo chryzantémy.

V pavilonu B návštěvníci naleznou mimořádnou výstavu ovoce a zeleniny. Součástí expozice bude i široký prodejní sortiment: od čerstvých jablek, přes včelí med až po domácí povidla. Zvídaví návštěvníci si dokonce mohou udělat svůj vlastní mošt pomocí speciálního šlapacího kola.

Návštěvníci se mohou těšit i na unikátní expozici "Umění se rozloučit". Expozice představí komplexní nabídku květinové výzdoby a služeb spojených se smutečním obřadem při loučení a uctívání památky zesnulých. Druhá expozice "Zahrada ticha" zase nabídne zajímavý pohled na alternativní styl pohřbívání. Obě expozice budou v pavilonu A. V České republice jde o jedinečný projekt, který prezentuje nové trendy v kultuře loučení s našimi blízkými. Hlavní aranžérkou expozice je Klára Franc Vavříková.

Pod venkovním přístřeškem E proběhne velkolepé "Dýňobraní". Těšit se můžete na dýňové pochoutky, ukázky vyřezávání do dýní či soutěž o největší dýni!

V rámci výstavy proběhne i 5. ročník Floria košt pálenek. Uzávěrka vzorků je 1. října. Přihlásit svůj vzorek můžete pomocí přihlášky, kterou stáhnete na této stránce v sekci "Ke stažení".

Po celou dobu výstavy bude pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program. K poslechu zahraje cimbálová muzika, u které si návštěvníci mohou vychutnat kalíšek burčáku či kvalitního vína. K zakousnutí budou připraveny dobroty z Matějova Pekařství.

Pro malé zahradníky bude otevřen i náš unikátní zábavní park Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních atrakcí pro malé i velké. Dospělí návštěvníci výstavy mají navíc vstup do Dětského světu zdarma!

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel a restaurant Octárna

Hotel a restaurant Octárna

Kroměříž, Východní Morava
Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Kroměříž, Východní Morava
Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Kroměříž, Východní Morava