Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Electronic festival 2014 Dlouhá Lhota u Příbrami
Festivaly

Electronic festival 2014 Dlouhá Lhota u Příbrami

PURE ELECTRA Přináší třetí ročník ELECTRONIC FESTIVALU. Pro příznivce EDM jsme si přichystali opravdové lahůdky. Budete mít možnost zaslechnout sety české djs špičky. Headliner tohoto ročníku je Holandský producent SUYANo.

Dovolte nám ve stručnosti představit Eletronic festival 2014, který se objevil na české taneční scéně v roce 2012. Tato akce zaznamenává velkou oblibu u tančících ve věku 18-26 let. Je zaměřen na soudobou taneční festivalovou hudbu. Díky expanzi tohoto hudebního stylu do komerčních rádií se nyní festivalová taneční hudba (EDM) těší neuvěřitelnému boomu. Náš festival se taktéž těší velké oblibě. Zaznamenáváme nárůst fanoušků na sociálních sítích o 80% oproti loňskému ročníku.

Headlinerem letošního ročníku bude holandský producent Suyano, který pochází z nizozemské Bredy, která je rodným městem Tiësta, Hardwella nebo Dannica. Suyanovi sety jsou plné energie a mají svůj specifický styl s prvky svěží progresivní house music a stanete se na nich okamžitě závislí. To je také důvod, proč hrál po boku DJ’s jako jsou Hardwell, Quintino, Nicky Romero, Chuckie, Firebeatz, Baggi, Bassjackers, Lucien Foort, Laidback Luka, Shermanology, Billy the Kit nebo Gregori Klosman.

Místo a datum konání: Letiště Dlouhá Lhota u Příbrami, 26. 7.2014 od 19:00 hodin – jedná se o velmi populární destinaci s tradicí pořádání velkých kulturních akcí např. Extrem tuning show nebo Ferrari Days.

O návštěvnosti: Menší až střední festival s návštěvností okolo 1500-2500 tančících se stoupající tendencí. Důraz je kladen na ohromující audiovizuální show, která návštěvníky pohltí. 

Provozovatel

Letiště Dlouhá Lhota

areál maxcars
263 01 Dlouhá Lhota
Tel.:
+420 725 569 987
Email:
radimjech@seznam.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
49,721124 14,120605
 
 

Vstupné

Cena: 230 Kč

Snížená cena: 150 Kč

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Vánoční trh na zámku Dobříš

Sváteční adventní atmosféru bez shonu a stresového vypětí můžete letos o adventním víkendu nasát na zámku Dobříš. Na vánočním trhu na zámku Dobříš nasajete sváteční atmosféru všemi smysly!
Dobříš, Středočeský kraj

Roráty na Svaté Hoře

Roráte nebo neroráte? V adventu všude zní koledy, ale my zpíváme adventní roráty!
Příbram, Středočeský kraj

Adventní koncert

Cyklus koncertů se skutečně adventní hudbou.
Příbram, Středočeský kraj

Roráty na Svaté Hoře

Roráte nebo neroráte? V adventu všude zní koledy, ale my zpíváme adventní roráty!
Příbram, Středočeský kraj

Den v oblacích v Příbrami

Sportovně-společenská akce s leteckými aktivitami. Prožijte zážitky, které jste ještě nepoznali – vyhlídkové lety v motorových letadlech, kluzácích, balónech, lety v akrobatickém speciálu nebo dokonce tryskovém letadle, tandemové seskoky padákem, lety na laně v podvěsu vrtulníku.
Příbram, Středočeský kraj

Hrušeň hnilička v Drásově

Na území obce Drásov-Skalka u Příbrami roste hrušeň hnilička, která zde byla vysazena před 300 lety. Strom s obvodem kmene 390 cm stojí jen dvacet metrů od šachty uranového dolu. Těžba v něm byla ukončena okolo roku 1964.
Drásov, Středočeský kraj

Let větroněm z Příbrami

Chcete-li zažít pohyb vzduchem v jeho nejčistší podobě, zvolte si let v bezmotorovém letadle. Motorový kluzák L-13 SW je díky své rychlosti, výhledu z kabiny i relativně tichému letu tím pravým letounem pro vás.
Příbram, Středočeský kraj

Památník letecké akrobacie – letiště Příbram

Jediný památník letecké akrobacie na světě. Je věnován českým a slovenským leteckým akrobatům, díky kterým patří naše země po celou stoletou historii letectví k světovým velmocem letecké akrobacie.
Příbram, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Panství Dlouhá Lhota – místo, na které se budete rádi vracet

„Život na zámku – jak jste si jej vždy přáli zažít“.
Dlouhá Lhota, Středočeský kraj

Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Pivovar Energon nabízí prvotřídní výběr z nefiltrovaných a nepasterizovaných piv. Místní pivo s názvem Baštýř ochutnáte ve zdejší restauraci spolu s českými stálicemi i dobrotami k pivu, kde lze zakoupit rovněž originální pivní sklo.
Obořiště, Středočeský kraj

Rezidence Holšín

Rezidence Holšín leží ve Středních Čechách nedaleko města Dobříš. Kromě vynikající kuchyně a ubytování si zde můžete zasportovat na mnoha sportovištích, která láká k využití.
Rosovice, Středočeský kraj

Zámecký hotel Dobříš

Rokokový zámek v Dobříši s výraznou fasádou nabízí ubytování náročným hostům. Čtyřhvězdičkový hotel splní všechna vaše očekávání. Ubytovaní hosté mohou zdarma využít hotelové fitness a návštěvu francouzského parku. Můžete si také zapůjčit horské kolo.
Dobříš, Středočeský kraj