!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Bodies v Brně – podívejte se, jak funguje lidské tělo
Bodies v Brně – podívejte se, jak funguje lidské tělo
"> "> "> Bodies
1.8.
25.1.
+ Přidat foto

Bodies v Brně – podívejte se, jak funguje lidské tělo

Kdy 1. srpen 2014 9:00 - 25. leden 2015 18:30 Výstavy
Největší výstava o lidském těle v Brně. To, co máme všichni společné, je naše úžasné lidské tělo. Pojďte objevit jeho taje i krásu na této jedinečné výstavě. Pro velký zájem návštěvníků byla výstava Bodies Revealed prodloužena až do 25. ledna 2015.

Po obrovském úspěchu výstavy The Human Body Exhibition, která nadchla Prahu, otevírá již v srpnu JVS GROUP v Brně novou, větší a ještě podrobnější výstavu o lidském těle - výstavu BODIES REVEALED. Kolekce skutečných lidských těl uchovávaných prostřednictvím unikátní konzervační metody vám odhalí lidské tělo v celé jeho složitosti i kráse.

Revoluční metoda polymerové konzervace, tak zvané plastinace, při které je tekutina v lidské tkáni nahrazena silikonem, je týmem německých a amerických odborníků neustále zdokonalována, jednotlivé exponáty jsou proto ještě detailnější a názornější.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 7. 2015