!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Více než fitness - BIG ONE FITNESS Brno
Životní styl

Více než fitness - BIG ONE FITNESS Brno

Stylové fitness a wellness centrum, které má v Brně hned dvě provozovny - BIG ONE FITNESS na Dornychu a BIG ONE FITNESS Club na Benešově třídě. Preferujeme komplexní péči, proto u nás naleznete nejširší spektrum sportovních aktivit pod jednou střechou v Brně.

BIG ONE FITNESS Club
Originálním způsobem a jako jediný v regionu představuje nové světové trendy. Členství jistě osloví všechny, kdo touží po výjimečnosti, soukromí a individuálním přístupu. Všichni členové klubu mohou, jako bonus, kdykoliv zdarma využívat všech sportovních služeb i v provozovně na Dornychu – celkem tedy mají k dispozici 3 200 m2 naplněných špičkovými službami.

BIG ONE FITNESS

Jsme tu pro všechny, kteří se chtějí seznámit s moderním pojetím fitness a kteří si myslí, že jejich tělo si zaslouží patřičnou pozornost a péči. Tu u nás klienti dostanou v rozmanitých podobách na ploše 1 600 m2. Preferujeme komplexní péči, proto u nás naleznete nejširší spektrum sportovních aktivit pod jednou střechou v Brně. Kromě prověřených a oblíbených aktivit vám chceme představit i světové novinky jako např. rowing (organizované veslování na hudbu) nebo pilates (speciální posilovací program pro pevné a pružné tělo).

Stejně jako vy lpíme na vysoké kvalitě služeb, proto jsme naše sportoviště vybavili špičkovým profesionálním zařízením – počínaje kardio stroji Nautilus přes centrální vzduchotechniku, která se stará o čistý a svěží vzduch, odpruženou podlahu Khars v sálech až po plazmové televizory. Vše, co bylo dříve pro sportující veřejnost nedosažitelné, vám nyní slouží v Big One Fitness.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2019