Úvod > Kalendář akcí > Cyklovlak Expres Pálava-Podyjí
Cyklovlak Expres Pálava-Podyjí
"> ">
16.5.
28.9.
+ Přidat foto

Cyklovlak Expres Pálava-Podyjí

Kdy 16. květen 2020 - 28. září 2020 Sportovní akce
Od května do konce září se můžete svézt o víkendech a vybraných svátcích Expresem Pálava – Podyjí do oblastí jižní Moravy protkaných atraktivními cyklotrasami a cyklostezkami. Vlak je připravený pro přepravu většího množství kol.
Expres Pálava – Podyjí je ideální pro víkendové výlety na kole po cyklotrasách na Mikulovsku, Znojemsku i v Rakousku. Nasedněte do tohoto zvláštního vlaku a vystupte ve stanici, která bude nejvhodnější k napojení na vámi vybranou trasu výletu.

Nemusíte mít vlastní jízdní kolo, kvalitní bicykly si lze vypůjčit v půjčovnách ČD ve vybraných stanicích. Expres na trase zastavuje i na nádražích v Popicích, Podivíně, Břeclavi, Valticích, Mikulově, Novosedlech, Hrušovanech nad Jevišovkou, Znojmě a Znojmě-Novém Šaldorfu.

Spěšný vlak vás i letos přiblíží k Pavlovským vrchům, Novomlýnským nádržím, Lednicko-valtickému areálu či mikulovským památkám. Přímé spojení do srdce Národního parku Podyjí mohou využít jak cyklisté, tak in-line bruslaři - v Hrušovanech n. Jevišovkou. kde začíná kvalitní in-line stezka cca 20 km kvalitních tras po bývalých "signálkách" až do Mikulova. Pro cestu zpět výhodný přípoj v Hrušovanech nad Jevišovkou z Mikulova na Moravě. Vlak jezdí pouze o sobotách a nedělích.
 

Trasa vlaku Sp 1749 Expres Pálava-Podyjí 2020

Brno - Královo Pole 7:37

Brno - Lesná 7:40

Brno - Židenice 7:46

Brno Dolní nádraží 7:52 - 8:02

Podivín 8:33

Břeclav 8:45

Valtice město 8:57

Mikulov na Moravě 9:07

Hrušovany nad Jevišovkou 9:27

Znojmo 9:53 - 10:06

Znojmo - Nový Šaldorf 10:10

Šatov 10:18
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí