!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pohyblivý svátek - kurzy pro barevnější život v Brně
Zážitky

Pohyblivý svátek - kurzy pro barevnější život v Brně

Přidejte se k nám a naučte se něco nového nebo naopak předávejte svoje znalosti dál. Centrum Pohyblivý svátek pořádá kurzy, workshopy, přednášky a besedy. Čekají na vás klasické i netradiční výtvarné a rukodělné techniky, povídání o věcech praktických i nepraktických i tématické výjezdové akce.

Centrum Pohyblivý svátek v Brně pořádá výtvarné, rukodělné a vzdělávací kurzy, workshopy a semináře pro dospělé i děti od 6 let. Přijďte si vyzkoušet třeba vazbu kytic, naučte se základy cínovaného šperku nebo objevujte nekonečné možnosti využití myšlenkových map.

Ze všech kurzů, které pro vás realizujeme, si odnesete vlastnoručně vyrobený šperk, nové vědomosti či dovednosti, ale hlavně báječný pocit "No jasně, takhle to tedy funguje!" - ať už se jedná o decoupage, vlnu s jehlicemi nebo základy aranžování květin.

Nabízíme možnost individuálních akcí - domluvte se s kamarády či kamarádkami a zrealizujte si zde kreativní odpoledne či oslavu narozenin v kruhu známých tváří. Připravíme program pro vás i vaše děti, zařídíme občerstvení dle domluvy.

Poznejte u nás nové lidi se stejnými zájmy, najděte si přátele.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí