Úvod > Kalendář akcí > Advent na Moravském náměstí v Brně
Advent na Moravském náměstí v Brně
"> "> "> "> "> ">
22.11.
23.12.
+ Přidat foto

Advent na Moravském náměstí v Brně

Kdy 22. listopad 2019 - 23. prosinec 2019 Společenské akce
Letošní oslavy Vánoc v Brně budou opravdu velkolepé. 33 metrů vysoké vyhlídkové kolo, z jehož vrcholu uvidí naši návštěvníci nad střechy starého Brna, dohlédnou na náměstí Svobody, Špilberk, Petrov a další dominanty města.

vVletošním roce chystáme již čtvrtý ročník adventních trhů v parku na Moravském náměstí, které proběhnou od 22. listopadu do 23. prosince 2019. I letos tento prostor osvětlíme, zútulníme a zkrášlíme tak, jak se na adventní čas sluší. Doufáme, že se tu budete cítit příjemně, občerstvíte se, prožijete hezké chvíle a něco si nakoupíte.

Adventním trhům zachováme jejich tradiční ráz, ale i letos pro vás připravujeme zajímavé novinky. Věříme, že si na nich najde to své celá rodina – od dětí až po babičky a dědečky – všichni jsou vítáni! Nejen u stánků, ale i u dobré muziky, na divadle a dalším programu.

Z Moravského náměstí můžete dále zamířit na vánoční trhy na náměstí Svobody a Dominikánském náměstí, na trhy na Zelném trhu. Rovněž se nezapomeňte povozit vánoční tramvají! Zlatým hřeben trhů je obří ruské kolo.

Celý popis
Naposledy změněno: 25. 9. 2019