Úvod > Aktuality > Oslavy 170. výročí Plzeňského Prazdroje pokračují
Oslavy 170. výročí Plzeňského Prazdroje pokračují
">
Zážitky

Oslavy 170. výročí Plzeňského Prazdroje pokračují

  • Vydáno20. září 2012
"I po skončení Pilsner Festu láká Plzeňský Prazdroj na speciální programy, které připravil k 170. výročí plzeňského ležáku. Na zájemce čekají prohlídky obou pivovarů a projížďky na formanském voze nebo expozice zajímavostí z depozitářů Pivovarského muzea a vyprávění legend v Plzeňském historickém podzemí. Ve dnech 5. až 7. října nabídne pivovar unikátní příležitost. Výjimečně zpřístupní památkově chráněnou vodárenskou věž z roku 1907, která svým stylem holandského majáku představuje významnou dominantu pivovaru. V její kopuli jsou uložena speciální pouzdra s výrobní dokumentací ležáku Pilsner Urquell, laboratorními analýzami chuťových charakteristik z let 1897 a 2008 potvrzujícími jeho neměnnou chuť. "
Hospoda Na Spilce

Hospoda Na Spilce

Přijměte pozvání do legendární Hospody Na Spilce, která se nachází v prostorách bývalých kvasných sklepů pivovaru Plzeňský Prazdroj a patří mezi největší hospody v Česku. Po více než dvouleté pauze má hospoda znovu otevřeno a nabízí menu s moderní českou kuchyní!

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Věděli jste, že ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener? Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte příběh legendy zrozené v roce 1842.