Úvod > Aktuality > Metalové kapely míří do Plzně
Lochotínský amfiteátr se promení v dunící kotel všech druhu metalu a hard rocku
"> Lochotínský amfiteátr se promení v dunící kotel všech druhu metalu a hard rocku "> Metalové kapely mírí do Plzne
Kultura

Metalové kapely míří do Plzně

  • Vydáno29. května 2019
Lochotínský amfiteátr se o víkendu promění v dunící kotel všech druhů metalu a hard rocku. V průběhu největšího mezinárodního metalového festivalu v Čechách Metalfest OpenAir 2019 vás bude bavit téměř pět desítek českých i zahraničních kapel. Tahákem 10. ročníku Metalfestu, který se uskuteční od 31. května do 2. června v lochotínském amfiteátru, budou Amon Amarth, Powerwolf, Arch Enemy, Hammerfall a další.
Metalové kapely míří do PlzněVzhledem k tomu, že největší český přírodní amfiteátr na Lochotíně se nachází hned vedle plzeňské zoo, lze návštěvu metalového festivalu Metalfest netradičně spojit i s její prohlídkou. Zdejší zvířata jsou sice už zvyklá si při Metalfestu permanentně zacpávat uši kopýtky, tlapkami a ploutvemi, zato pohybliví plateosauři a brachiosauři v sousedním Dinoparku si tuto akci vysloveně užívají – asi proto, že zvuky, které vydávají, se od metalu zase tak moc neliší.

Stejně jako v minulých letech bude možnost stanovat zdarma na označených loukách okolo amfiteátru, jsou vyjednány slevy ve vybraných hotelech v Plzni, dostanete slevu na vstupném do Pivovarského muzea a na exkurzi do Plzeňského Prazdroje a bude na vás čekat spousta dalších vychytávek. Co víc si přát, než hezké počasí a pohodu pro správné vychutnání si tří dnů plných té nejlepší světové metalové muziky!

MetslfestPro letošní ročník pro vás organizátoři připravili nejedno vylepšení.

Těšit se můžete na: AMON AMARTH, POWERWOLF, ARCH ENEMY, HAMMERFALL, DEE SNIDER, KORPIKLAANI, STRATOVARIUS, THE 69 EYES, SEPTICFLESH, KISSIN´DYNAMITE, DEATH ANGEL, BEAST IN BLACK, ALMANAC, CIVIL WAR, ELVENKING, MAJESTY, FROZEN CROWN a ELVELLON.
Zoo Plzeň – docela jiný svět

Zoo Plzeň – docela jiný svět

Pozornost si zaslouží zejména pavilon Tajemný svět africké noci, výběhy šimpanzů a lvů, kolekce plazů či ostrov lemurů. Součástí zoo je statek Lüfnerka s kolekcí domácích zvířat, africká restaurace Kiboko a také jedinečný DinoPark s modely pravěkých zvířat v životní velikosti.

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Věděli jste, že ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener? Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte příběh legendy zrozené v roce 1842.