Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Lahofer – zažijte víc ve Znojmě
Gurmánská turistika

Hotel Lahofer – zažijte víc ve Znojmě

Nemusíte mít strach, že byste se ve Znojmě nudili! I když zrovna neholdujete pití dobrého vína, ale spíše cyklistice, romantickým procházkám či historii – jste na správném místě. Hotel Lahofer nabízí zážitkové programy na míru!
Kolo vám rádi zapůjčíme i uschováme, trasu romantické procházky poradíme a k historické prohlídce města průvodce doporučíme. Svátky, oslavy, setkání s přáteli – právě pro tyto příležitosti je náš hotel stvořený, stejně jako snad právě kvůli nim vzniklo víno. Zajímá vás, jak vzniká? Připravíme pro vás prohlídku vinic i vinařského provozu. V době vinobraní si návštěvník sám může vyzkoušet, jaké to je sklízet hrozny ve vinici.

Hotel disponuje 15 nadstandardně vybavenými pokoji. Součástí hotelu je vinotéka a informační centrum znojemských vinařství, hlídané parkoviště, úschovna a půjčovna kol.

Přejete si ochutnat vína ve vinném sklepě, nebo zde strávit celý večer při posezení s přáteli? Máme pro vás připraven nově zrekonstruovaný sklep ve sklepní ulici u obce Chvalovice.

K občerstvení i posezení slouží Restaurace Veselá 13. Ke každému jídlu vám zde doporučí také vhodné víno. Vytvořili jsme unikátní směs káv Arabica a Robusta, které vám zpříjemní nebo snad dokonce pomůže vytvořit čas pohody, klidu a rozjímání. Ochutnejte Caffé Lahofer.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Lahofer

Veselá 13
671 00 Znojmo
Tel.:
+420 515 220 323
Email:
hotel@lahofer.cz
WWW:
www.hotel-lahofer.cz
GPS:
48,857272 16,047014
 
 

Vstupné

Cena: 2 100 Kč

Poznámka:Cena za 2 lůžkový pokoj (2 osoby) vypůjčení kola: 220 Kč/den.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Kateřina Znojmo

Hotel Kateřina Znojmo

Znojmo, Jihomoravský kraj
Hotel Clemar

Hotel Clemar

Znojmo, Jihomoravský kraj
Káva na Knopp

Káva na Knopp

Znojmo, Jihomoravský kraj
Enotéka znojemských vín

Enotéka znojemských vín

Znojmo, Jihomoravský kraj