!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Villa Memories – nejlepší rodinný boutique hotel v Evropě
Villa Memories - nejlepší rodinný boutique hotel v Evropě
"> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Villa Memories – nejlepší rodinný boutique hotel v Evropě

Uprostřed zvlněné krajiny Hostýnských vrchů se nenápadně tyčí hotel s pouhými osmi pokoji, který letos sklidil velký úspěch na celosvětovém udílení cen Boutique Hotel Awards.
Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories se v listopadu 2018 v Londýně stal nejlepším rodinným butikovým hotelem v Evropě a celosvětově se ve své kategorii umístil v první čtyřce. Zařadil se tak po bok luxusních destinací na Kostarice, v Thajsku a na Bali.
 
Pořadatelé Boutique Hotel Awards popisují Villu Memories jako „Afrikou inspirované útočiště objevené uprostřed českého venkova“ a vyzdvihují neokoloniální ráz interiérového designu s dominantními dřevěnými prvky, množství a kvalitu služeb pro hosty nebo třeba skvěle zásobený vinný sklep.

Villa Memories vznikla v roce 2014, dnes má osm pokojů a dvacet dva lůžek. Každý z pokojů má zcela unikátní atmosféru a hostům poskytuje maximální komfort včetně nejmodernějšího vybavení. Hotel si oblíbili klienti z ciziny i České republiky, kteří sem míří za rodinnými oslavami, svatbami, nerušenými dovolenými, ale i firemními akcemi a team buildingy.
 
Nápad otevřít butikový hotel vznikl na cestách po Jihoafrické republice. Interiér domu lásku k Africe prozrazuje, jeho pečlivá rekonstrukce se nesla v ekologickém duchu a s citlivostí k okolní přírodě. Svým návštěvníkům Villa Memories poskytuje soukromí, pohodlí rodinného domu, ale zároveň také nadstandardní servis. Součástí budovy je například relaxační centrum s bazénem či saunou. Na návštěvníky čeká rozmanitý program – děti mohou například vyrazit poznávat přírodu s hajným, rybářem či včelařem, dospělí se mezitím mohou oddat golfu, nebo se svěřit do rukou masérů, odborníků na výživu či lektorů jógy, pro hosty je nachystaná též jízda na koni či grill academy.
 
Kromě celodenního vyžití nabízí Villa Memories také prvotřídní jihoafrická vína. Na sestavení vinného lístku dohlédla špičková degustátorka Elsie Pells z Kapského města, která je mimo jiné držitelkou titulů Cape Wine Master či Australasian Wine Master, zasedá v mezinárodních vinařských porotách a pořádá přednášky a degustace po celém světě.  Moravská vína však ve vinotéce vily také nechybí.
Zobrazit více

Provozovatel

VILLA MEMORIES

Vylanta 219
763 16 Fryšták
Tel.:
+420 577 158 667
Tel.:
+420 725 995 195
Email:
recepce@villamemo...
WWW:
www.villamemories.cz
GPS:
49,274868 17,666337
 
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 
Přehrada Fryšták u Zlína

Přehrada Fryšták u Zlína

Fryšták, Východní Morava
Andrýskova stezka ve Fryštáku

Andrýskova stezka ve Fryštáku

Fryšták, Východní Morava
Hotel Lázně Kostelec

Hotel Lázně Kostelec

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Hotel Lázně Kostelec

Restaurace Hotel Lázně Kostelec

Zlín, Východní Morava
EBE cafe

EBE cafe

Zlín, Východní Morava
Penzion Uno Zlín

Penzion Uno Zlín

Zlín, Východní Morava