Úvod > Co chcete dělat? > Dokonalé spojení golfu a relaxace – Golf Club a Lázně Kostelec u Zlína
Letní sporty

Dokonalé spojení golfu a relaxace – Golf Club a Lázně Kostelec u Zlína

Zakončit krásný golfový den relaxační koupelí či masáží je přece dokonalé! Golfový a lázeňský areál v Kostelci u Zlína nabízí tuto jedinečnou symbiózu sportu a odpočinku.
Golf Club Lázně Kostelec je jediné golfové hřiště na území krajského města Zlín. Golfový areál nabízí zázemí kvalitního 9 jamkového hřiště, nový driving range s 15 moderními odpališti, cvičný putting green a chipping green s písečným bunkerem. K dispozici je i největší indoor golf ve Zlínském kraji s celoročním provozem. V indooru je k dispozici 5 tréninkových odpališť, chipping podložka a jemně modelovaný cvičný green se šesti jamkami. Součástí golf klubu se 60 místy k sezení je i About Golf 3D simulátor a Pro shop.

Přímo na golfovém hřiště v krásné přírodě předhúří Hostýnských a Vizovických vrchů najdete Hotel Lázně Kostelec u Zlína. Hotel poskytuje zázemí golfovému klubu, ale nabízí také spoustu jiných služeb. Golfista může prožít hezké dopoledne na golfovém hřišti a odpoledne může relaxovat při některé z lázeňských procedur. Manželka golf nehraje? Žádný problém! Zahrajete si dobrý golf a manželka si může užívat relaxaci v místních lázních. Dáte si společně večeři a všichni odjíždíte spokojeni za dalšími zážitky.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021