Úvod > Co chcete dělat? > Golf pro celou rodinu v Kostelci u Zlína
Zážitky

Golf pro celou rodinu v Kostelci u Zlína

Golf je ta nejúžasnejší hra. Hrát ji mohou úplně všichni – mladí, staří, sportovci či intektuálové, muži, ženy, děti.
Golf se může stát pro každého motorem. Někdo jeho prostřednictvím zdolává rekordy, někdo překonává jen sám sebe a někdo si golf užívá s přáteli nebo rodinou. Jedno je však společné pro všechny hráče – všichni ho milují. Přijďte si k nám zahrát. Pokud golf nehrajete, můžete si jej vyzkoušet.

Golfový areál Golf clubu Lázně Kostelec nabízí zázemí kvalitního 9 jamkového hřiště, nový driving range s 15 moderními odpališti, cvičný putting green a chipping green s písečným bunkerem. K dispozici je i největší indoor golf ve Zlínském kraji s celoročním provozem.

V indooru je k dispozici 5 tréninkových odpališť, chipping podložka a jemně modelovaný cvičný green se šesti jamkami. Součástí golf klubu se 60 místy k sezení je i About Golf 3D simulátor a Pro shop.

Celý komplex nabízí širokou škálu služeb od ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech přes restaurační služby v denním baru, restauraci, pizzerii a golf baru až po služby relaxační.

K dispozici je venkovní bazén (velký, malý, dětský) s vyhřívanou vodou (26 – 29 °C, květen – září), sauna, minigolf, tennis, ruské kuželky a voleyball. Areálem prochází cyklostezka a turistické trasy. Klienti mohou také využít pestrých lázeňských služeb, jelikož golfový areál je součástí lázeňského komplexu.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021