!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Lázně Kostelec
Lázně a wellness

Hotel Lázně Kostelec

Relaxační pobyt v lázních je ideální spojení odpočinku a péče o zdraví. V Lázních Kostelec u Zlína si na své přijde každý.
Hotel Lázně Kostelec u Zlína je léčebně relaxační resort. Nachází se v malebné krajině, na úpatí Hostýnských a Vizovických vrchů. Součástí resortu je hotelový komplex s lázněmi, vyhřívanými venkovními bazény, sportovní areál a golfový klub.

Mnohaletá lázeňská tradice se v Kostelci u Zlína datuje již od počátku 18.století. Svého času šlechtické lázeňské středisko se dočkalo svého znovuobjevení koncem minulého století. Od této doby jsou Lázně Kostelec u Zlína vyhledávaným letoviskem skýtajícím hostům unikátní kombinaci wellness, relaxačních, rekondičních a sportovních pobytů a aktivit. Blahodárné účinky kosteleckého sirovodíkového geotermálního minerálního pramene jsou využívány v balneo provoze při procedurách zaměřených na léčbu pohybového aparátu a kožních onemocnění.

Součástí lázeňského sportovního areálu je tenisový kurt s umělým povrchem, minigolf, volejbalové hřiště, hřiště pro nohejbal, ruské kuželky a půjčovna kol. Areálem prochází asfaltová cyklostezka, spojující nedaleké kulturní středisko kraje, město Zlín, se zoologickou zahradou Lešná. Rovněž lesy obklopující resort Lázní Kostelec u Zlína jsou protkány terénními cyklosezkami. Ve venkovních bazénech, od dubna do října vyhřívaných na teplotu 26-30°C, jsou pravidelně pořádána relaxační cvičení a aqua aerobic. Uvnitř hotelové budovy se nachází malá tělocvična s pingpongovým stolem a nepřetržitě vytopená sauna.

Místní golfový klub, Golf Club Lázně Kostelec, nabízí zázemí kvalitního 9 jamkového hřiště, driving range s tréninkovými odpališti, cvičný chipping a putting green s písečným bunkerem. K dispozici je indoor golf s celoročním provozem s tréninkovými odpališti a jemně modelovaným cvičným greenem se šesti jamkami. V golfovém klubu se nachází rovněž About Golf 3D simulátor a Pro shop.

Hotel Lázně Kostelec disponuje moderně vybavenými konferenčními prostory k pořádání firemních a soukromý akcí. Hotelová restaurace, denní bar a pizzerie slouží nejen lázeňským hostům, ale i široké veřejnosti.
Zobrazit více

Provozovatel

Lázně Kostelec u Zlína

Kostelec 493
763 14 Zlín
Tel.:
+420 577 152 111
Tel.:
+420 577 152 166
Email:
info@hotel-kostel...
Email:
lazne@hotel-koste...
WWW:
www.hotel-kostele...
WWW:
www.hotelkostelec...
GPS:
49,260407 17,702412
 
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Poznámka:Ceny jednotlivých procedur se pohybují od 300 do 1000 Kč.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 
26.8.
28.8.
Barum Czech Rally Zlín 2022

Barum Czech Rally Zlín 2022

Zlín, Východní Morava
19.2.
Lešetínský Fašank

Lešetínský Fašank

Zlín, Východní Morava
1.8.
5.8.
Příměstský Cyklotábor v okolí Zlína

Příměstský Cyklotábor v okolí Zlína

Zlín, Východní Morava
22.8.
26.8.
Na Bajkoch do okolí Zlína

Na Bajkoch do okolí Zlína

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí