Úvod > Co chcete dělat? > Villa Daniela Valtice - venkovské sídlo milovníků vína

Villa Daniela Valtice - venkovské sídlo milovníků vína

Ubytování
Villa Daniela je rodinný vinařský areál v nádherném prostředí vinic Lednicko - Valtického areálu v Úvalech u Valtic.
Poloha penzionu nabízí relax přímo uprostřed vinic Jižní Moravy a disponuje rozlehlou zahradou s dětským hřištěm a prolézačkami, 10m bazénem se slanou vodou a příjemnou terasou s vyhlídkou na jezírko plné koi kaprů.

Penzion nabízí ubytování pro 41 osob v komfortních 2 -  4lůžkových pokojích vybavených bezplatnou WIFI a vlastním sociálním zařízením se sprchovými kouty. Parkování je bezplatné na parkovištích okolo areálu (celkem cca 25 vozidel). Všechna místa jsou pod dohledem kamerového systému.

Stěžejním bodem areálu je zážitková restaurace Mezi vinicemi propojená s labyrintem vinných sklepů a stylového posezení v zámeckém i vinařském stylu. Součástí podniku je také krásná vinotéka zásobená víny z celé Jižní Moravy a taktéž doutníkový salonek.

Zájemcům je také k dispozici klimatizovaná seminární místnost pro 40 osob, stejně jako hlídaná místnost pro jízdní kola. V blízkém okolí se nachází zámek Lednice, zámek Valtice, tenisové kurty, golfové hřiště Poysdorf a wellness resorty s venkovním koupáním Pasohlávky a Laa an der Thaya.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí