Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Hubertus ve Valticích
Ubytování

Hotel Hubertus ve Valticích

Moderní hotel Hubertus se nachází ve Valticích, které leží v Lednicko-valtickém areálu. Navíc je hotel situovaný přímo do levého křídla zámku, jehož součástí je i Národní salon vín. Skvělá poloha hotelu přímo vybízí k poznávání kulturních památek, turistice i vynikajících jihomoravských vín.
Levé křídlo zámku, který býval sídlem Lichtenštejnů, bylo přebudováno na hotelové zařízení Hubertus, nabízejícím svým hostům kromě atmosféry „života na zámku“ restauraci, letní terasu s občerstvením, salonek a sklepní vinárnu, půjčovnu horských kol, návštěvu vinných sklepů, exkurzi v Salonu vín a tenisové kurty. Valtice a víno k sobě nerozlučně patří.

Hotel Hubertus nabízí dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky), nebo dvoulůžkové apartmány (se dvěma přistýlkami). Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Celková kapacita hotelu je 86 lůžek. Ubytování je možné ve třech kategoriích pokojů : "Exclusive", "Standard" a "Family room".

Na místě je k dispozici nepřetržitě otevřená recepce a najdete tu společný salonek a obchod se suvenýry. Domácí mazlíčci jsou zde vítáni. Výhled z pokojů je na zámecké nádvoří nebo přes hotelovou terasu do zámeckého parku.

Provozovatel

Hotel Hubertus

Zámek 1
691 42 Valtice
Tel.:
+420 736 631 171
Email:
info@hotelhubertu...
WWW:
www.hotelhubertus.cz
GPS:
48,739504 16,755581
 
 

Vstupné

Poznámka:2lůžkový pokoj Standard 1450 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecký sklep A.D. 1430 Valtice

Zámecký sklep A.D. 1430 Valtice

Valtice, Jihomoravský kraj
Zámecký hotel Valtice

Zámecký hotel Valtice

Valtice, Jihomoravský kraj
Vinařské Centrum Excelence ve Valticích

Vinařské Centrum Excelence ve Valticích

Valtice, Jihomoravský kraj