Úvod > Co chcete dělat? > Vienna House Andel’s Prague
Ubytování

Vienna House Andel’s Prague

Vienna House Andel’s Prague s adresou v oblíbené čtvrti "Anděl" je vyhlášen moderním designem, architekturou a vřelou atmosférou. Hotel i přilehlý apartmánový komplex obklopují obchody, butiky a moderní restaurace a do Starého Města lze lehce dojít pěšky.
Užijte si romantický pobyt v historické Praze. Praha není místem, kde byste se měli striktně řídit průvodcem. Královna Čech odmění zvídavé návštěvníky truhlicí skrytých pokladů, tajemných koutů a kouzelných chvil. Během první tisícovky let své existence byla Praha domovem nespočtu umělců, alchymistů a nejrůznějších dobrodruhů. Staňte se i vy členem téhle vybrané společnosti a napište vlastní příběh, ať už v páru, nebo s celou rodinou.

Pokud cestujete s dětmi, čeká na vás ve Vienna House spousta zážitků u užijete si mnoho legrace. Hlavní postavou dětského konceptu je skřítek Joh, který se schovává v hotelu, kde tropí neplechu od té doby, co ho našli v zapomenutém zavazadle. Joh se nejradši ukazuje ve společnosti dětí. Každé dítě tak dostane u příjezdu dárečky s motivem kresleného Joha, které si budou moci užít nejen v hotelové herně. Zábavu doplní samostatná dětská online sekce s Johem v rámci mobilního concierge s tipy, kam vyrazit s celou rodinou. Samozřejmě jsou v hotelu k dispozici také dětské postýlky, židličky či speciální dětské menu.

Hotel Vienna House Andel’s Prague, s adresou v oblíbené čtvrti „Anděl“, je vyhlášen moderním designem, architekturou a vřelou atmosférou. Je ideálním místem pro romantickou dovolenou i výlety pro rodiny s dětmi. Hotel se nachází v klidné lokalitě, přitom v blízkosti těch nejhlavnějších památek Prahy. V sousedství je mnoho restaurací, kaváren, obchodů či zastávky městské hromadné dopravy, takže je ideálním místem pro objevování stověžatého města, ať už si přijedete užít odpočinek, romantiku, poznávání, či rodinné radovánky, nákupy, noční život.

Vybavení pokoje:
  • Pohodlná dvojlůžková postel (možnost přistýlky)
  • Trezor
  • Klimatizace
  • Satelitní plazmová televize
  • Telefon
  • Minibar
  • Stůl a židle
  • Koupelna s WC, sprchou/vanou a podlahové vytápění
  • Vysoušeč vlasů
  • Vysokorychlostní WiFi a služby mobilního concierge zdarma 
Zobrazit více

Provozovatel

Vienna House Andel’s Prague

Stroupežnického 21
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 296 882 302
Email:
info.andels-pragu...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.vienn...
GPS:
50,070851 14,402731
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

12,0 hodin