Úvod > Co chcete dělat? > Oscar's brasserie
Gurmánská turistika

Oscar's brasserie

Oblíbené místo setkání v živé pražské části Anděl kdykoli během dne či noci. Ať už se jedná o dopolední snack, pracovní oběd, posezení u čaje nebo skvělou večeři, naše kuchyně vás vždy bude lákat k další návštěvě.
Ať už plánujete pracovní snídani, kávu s kamarády nebo se připravujete na den plný poznávání historie a památek Prahy, pohoštění v brasserii Oscar's je připraveno právě pro vás. Restaurace nabízí menu, které snoubí jak vydatné pokrmy ze sezónních surovin, tak lehkou a zdravou verzi street food i chutné saláty. Samozřejmostí je pak výborná káva a dezerty. Na žízeň vám rádi načepujeme místní pivo nebo doporučíme jedno z moravských či zahraničních vín.
 
Chcete se pobavit? „Vytiskneme“ vám na kávu obrázek, či slogan dle vašeho výběru. Tzv. selfiecinno je velkým hitem a zaručeně vám rozjasní den. Jak název napovídá, je možné si „vytisknou“ i vlastní selfie, ale fantazii se meze nekladou. S přístrojem se můžete propojit skrz aplikaci Ripples, vybrat si či nahrát obrázek, nebo vám naše obsluha vybere sama.
 
Moderní restaurace s barem a venkovním posezením přímo v centrum Anděla láká k odpočinku v nabitém programu nebo jen k zastávce při víkendové procházce.