Úvod > Co chcete dělat? > Fitcentrum Oto Praha – když chcete zdravě žít
Životní styl

Fitcentrum Oto Praha – když chcete zdravě žít

Fitcentrum OTO naleznete v objektu originálního hotelu Anděl's v atraktivní lokalitě Anděl City, ve stejném komplexu jako multikino Village Cinema, v těsné blízkosti nákupního centra Nový Smíchov.
Nabízíme posilovnu plně vybavenou modernímy italskými přístroji značky Technogym, parní lázeň, finskou saunu, sportovní a relaxační masáže, turbosolárium, kosmetické a nehtové studio.

Příjemnou atmosféru zde vytváří čisté prostředí, reprodukovaná hudba, televizní obrazovky a plně klimatizované prostředí. Náš personál je plně profesionální a ochotně vám v začátcích poradí – pokud byste projevili zájem o dlouhodobější asistovaný trénink, rádi vám doporučíme některého z našich trenérů, k nimž patří mimo jiné několikanásobná mistryně Evropy Barbora Benešová.

Ve stejném objektu jako nás naleznete také 3 patra podzemních garáží (pro hosty našeho fitcentra 3 hodiny parkování zdarma), vjezd je z ulic Radlická a Stroupežnického. Hned vedle fitness centra se nachází i kadeřnický ateliér Picasso a japonská restaurace Nagoya.

Provozovatel

Fitcentrum OTO

Anděl city
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 296 882 905
Tel.:
+420 606 911 468
Email:
Fitcentrumoto@sez...
WWW:
www.fitcentrumoto.cz
GPS:
50,071263 14,402806
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí